У Ковелі чоловік нацькував пса на охоронця школи

23.05.2021 о 10:19 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

У Ковелі судили чоловіка, який у минулому році побив охоронця ліцею №10.

Про це пише ІА «Конкурент» з посиланням на вирок Ковельського міськрайонного суду.

20 грудня 2020 року охоронець школи прийшов на роботу. Він почув крики та гавкіт собаки, тому пішов оглянути територію навчального закладу. На вулиці він побачив дітей, які повідомили, що невідомий чоловік намагався натравити на них та їхню подругу свого собаку.

Охоронець пішов далі та почув вигук: «Стій, хто йде». Відповів, що працює охоронцем школи, а чоловік сказав йому, що у ліцеї навчаються його діти. Потерпілий розвернувся і пішов назад, але власник пса знову закликав його зупинитися та дав своєму стаффордширу команду «фас». Він намотав на руку металевий повідок та вдарив ним охоронця в голову, а його собака вкусив чоловіка щонайменше шість разів.

На місце події прибули жінка та син потерпілого із колегами з охоронної фірми «Арсенал». Також викликали поліцію.

У судовому засіданні нападник своєї вини не визнав. Він зазначив, що охоронець бризнув йому в обличчя рідиною з газового балончика і він, можливо, вдарив його у відповідь. Також він припускає, що собака могла покусати потерпілого, проте сам каже, що такої команди не давав.

Незважаючи на заперечення, його вину було доведено показами свідків та іншими доказами. Ковельський міськрайонний суд призначив йому 200 годин громадських робіт. Окрім цього, він повинен виплатити потерпілому 20 тисяч гривень моральної шкоди та компенсувати витрати на лікування та правничу допомогу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
    1. а хто відбере? В Ковелі є якийсь відповідний орган? У нас є лише безпомічна виконавча служба, яка нічого не може зробити) та й якби відібрали б, куди помістити? Притулку ніякого немає..

  1. Свідок який давав свідчення про цю справу в суді пише:

    Сумно читати певні дані, які засвідчував нападник, коли ти сам все бачив на власні очі. Жорстоке видовище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X