У Ковелі дайвери розчистили дно Турії

22.05.2021 12:38

Минулого тижня у Ковелі прибрали дно річки Турія.

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Місцеві дайвери-активісти зібрали з дна річки десятки мішків сміття та перевірили, чи немає там заборонених знарядь лову. Державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля теж обстежили водойму. Порушників рибальства та безгосподарських знарядь не зафіксовали.

Прибирання берегів та дна водойм рятує їх мешканців. Адже щорічно сміття у наших водах стає більше, а це повільно знищує екосистему річок та морів. Пластикові відходи є небезпечними для птахів, річкової фауни та багатьох риб.

Волинський рибоохоронний патруль дякує активістам, які ініціювали дану акцію. Подібні заходи допоможуть підвищити екологічну свідомість громадян. Пам’ятайте, кожен з нас щодня робить власний вибір: зберегти життя нашої планети чи сприяти її загибелі. Тому коли ви виходите на природу, не забувайте прибрати за собою та своїм прикладом вчіть підростаюче покоління дбайливо ставитися до навколишнього середовища

– йдеться у дописі

У разі виявлення фактів браконьєрства на водоймах активісти закликають повідомляти на «гарячу лінію» Управління Держрибагентства у Волинській області: +38 (067) 360-78-40. Адже від того, як триватиме нерест, залежить кількість риби у водоймах.

Фото Волинського рибоохоронного патруля

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.