У Ковелі на благодійному заході зібрали понад 40 тисяч гривень на підтримку військових

20.03.2024 о 15:33 · 2 хв читання

Словами віри, надії й впевненості розпочався нещодавній концерт, який проходив у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка в межах благодійної акції «Об’єднані заради Перемоги!».

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Директорка закладу Тетяна Середюк каже, що вже давно тут не було так гамірно. В цей день – і ярмаркували, і співали, і танцювали, і декламували. І все це – заради підтримки Збройних Сил України та наближення Перемоги.

Спільними зусиллями під час заходу вдалося зібрати 40 тисяч 100 гривень. Частину коштів – 22 тисячі гривень – уже переказали на дрони для ковельських військових, 4 тисячі гривень передали, щоб  закрити один зі зборів, що був організований для підрозділу, в якому служить ковельчанин Юрій Цюп’яшук. Решту коштів вирішили використати на матеріал для маскувальних сіток, які в Палаці плетуть з перших днів війни.

Щира вдячність та низький уклін дружньому колективу працівників, вихованців та батьків, які підготували й провели захід. Дякуємо ковельчанам, які висловили свою громадянську позицію та долучились до благодійного збору. Спасибі нашим захисникам за можливість жити та працювати під мирним небом

– додає Тетяна Середюк

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X