У Ковелі на стадіоні «Локомотив» під час футбольного матчу сталася масова бійка

27.08.2024 о 10:02 · 2 хв читання

У неділю на стадіоні «Локомотив» відбувся перший матч другого кола чемпіонату Волинської області з футболу. Місцевий ФЦ «Ковель» приймав ФК «Володимир».

Ковельчани перемогли суперника з рахунком 1:0. Єдиний гол на 15 хвилині забив Дмитро Ющук. За підсумками 10 туру чемпіонату наша команда посідає третю сходинку в турнірній таблиці, маючи 4 перемоги, 4 нічиї та одну поразку при різниці забитих і пропущених м’ячів – 17-7.

Втім, принципову зустріч затьмарили масова бійка та поламані стільці на стадіоні. Інцидент виник на 82-й хвилині матчу.

Ультрас з нашого міста запустили димові шашки, які не чинять ніякої шкоди. Ковельські «діди» та гравці (конкретно воротар команди ФЦ «Ковель») почали бити наших в більшості неповнолітніх хлопців, паралельно використовуючи перцові балончики. Ковельська поліція зреагувала і основною тематикою їх діалогів були «зламані стільчики»

– повідомив телеграм-канал «Твій Володимир»

Поліція, обидві футбольні команди та Асоціація футболу Волині інцидент на стадіоні «Локомотив» офіційно не коментували.

Нагадаємо, 28 квітня 2024 року у місті Володимирі під час матчу першого туру чемпіонату області з футболу вболівальник команди господарів поля підбіг до 17-річного гравця з Ковеля, який сидів на лаві запасних, та просто вдарив його в обличчя.

Публікація за темою: У Володимирі місцевий вболівальник вдарив в обличчя футболіста ФЦ «Ковель»