У Ковелі «посадили» п’яницю-пенсіонера: обікрав колишню дружину

Фото ілюстративне

Мешканця Ковельського району покарали за те, що він обікрав свою колишню дружину. 

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду, пише «Конкурент».

Так, уродженець села Датинь колишнього Ратнівського району 5 вересня цього року через вікно проник до підсобного приміщення, яким він спільно володіє з колишньою дружиною та дітьми. Там він викрав 3000 гривень, які потерпіла зберігала у каструлі під крупами. 

Обвинувачений свою провину визнав частково. Зазначив, що розлучений із заявницею ще з 1991 року, проте вони разом володіють житловим будинком у селі Дубове Ковельського району. З його слів, працівниця поштового зв’язку передала його ексдружині 1000 гривень пенсії, яку він отримує від держави. Чоловік стверджує, що попросив потерпілу надати йому з цих коштів гроші для купівлі цигарок. І коли вона йому відмовила, вирішив знайти їх та використати для власних потреб. 

Обвинувачений наголосив, що взяв лише 500 гривень. Переконував, що колишня дружина хотіла на ньому нажитися і тому заявила про 3000 гривень. Натомість потерпіла сказала суду, що той довгий час зловживає спиртним та неодноразово виносив з будинку її власні речі, гроші та продукти харчування. Саме через це вона змушена ховати цінності. 

У підсумку суд вирішив покарати крадія, арештувавши його на два місяці.


Вам може бути цікаво

Зловмисник викрадав у магазинах Ковеля мобільні телефони

У Ковелі з квартири вкрали гроші на 20 мільйонів гривень

У Ковелі зловмисник обікрав двох будівельників

Суд дозволив вийти під заставу неповнолітньому злодію

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.