У Ковелі пройшов вишкіл для цивільних осіб

Олександр Філон
05.02.2022 о 21:42 · 2 хв читання

Понад 40 ковельчан взяло участь у вишколі з основ військової підготовки. Захід організовано Громадським штабом оборони Ковеля за підтримки ГО «ВАТРА», ЦНПВ «Волинська Січ», СК «СІЧ» та Національного Корпусу.

Учасники виявили бажання взяти участь у навчаннях, щоб бути готовими до можливого російського наступу і дати зрозуміти окупантам, що земля під їх ногами горітиме.

Присутні ознайомилися із правилами поводження зі зброєю, основними положеннями для стрільби та протоколами з надання допомоги під вогнем TCCC MARCH.

Чекайте наступних анонсів та долучайтесь до кампанії «Не панікуй! Готуйся!»

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Якраз їм треба вишкіл, тим, які по вечорам нападають на АТОвців і ногами проводять “вишкіл” по тулубу, голові і т.п. , іноді збираючи в телефонному режимі “глядачів”. А що вже навчать таких брати в руки зброю, то начувайтеся “народ”.

  2. Ну реально хватит позориться и выкладывать фотки, где вишколянці, друг в друга целятся, ну ладно инструкторы дебилы, но у того кто фотоматериалы выставляет мозги есть, или с этим тоже проблемма)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X