У Ковелі секція боксу змушена тулитися у приміщенні супермаркету

21.04.2021 16:43
Фото: «Вісник+К»

У Ковелі уже багато років діє потужна секція боксу, яка готує спортсменів високого рівня. Зокрема її вихованкою є прославлена волинська боксера Тетяна Коб, яка понад десять разів ставала переможницею чемпіонатів України, є призеркою та переможницею чемпіонатів Європи та світу, учасницею олімпійських ігор.

У 2019 року ковельська міська влада вирішила виселити боксерську секцію із залу, натомість його віддали під танці та карате. Секція боксу ж змушена була терміново шукати собі нове місце, й нині орендує приміщення у мережі супермаркетів «Наш край», щомісяця сплачуючи 12 тисяч гривень, – пише «Вісник+К».

Депутат Волинської обласної ради Іван Мирка обурився цією ситуацією й закликав обласне управління спорту втрутитися у ситуацію та підтримати боксерів з Ковеля.

Тренер та колектив за власні кошти утримують залу, ринг і все необхідне. Сьогодні це 12 тисяч на місяць. І, УВАГА, 60 майбутніх чемпіонів.

Звернувся до ОДА, щоб передбачили це відшкодування у видатках і заходах у Програмі, за яку ми голосували. А ні – то доведеться просити у депутатів скинутися по тисячі.

Досить тільки згадати нашу ковельчанку Тетяну Коб, чемпіонку Європи, багаторазову чемпіонку України, срібну і бронзову призерку чемпіонату Європи, 5-те місце на минулих Олімпійських Іграх. А сьогодні здобувачку ліцензії на чергові Олімпійські Ігри.

Шок.

П.С. Ковельська міська рада, зверніть увагу на попередні рішення

– написав Іван Мирка на своїй сторінці у Фейсбуці
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.