У Ковелі скасували арешт на BMW, в якому виявили ознаки підробки

08.07.2022 13:29
Фото ілюстративне

Кримінальне провадження поліція розпочала за повідомленням судового експерта сервісного центру №0742 МВС у місті Ковелі про те, що 21 червня 2022 року під час реєстрації кросовера «BMW X5» експертом були виявлені ознаки підробки номера двигуна.

Ухвалою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду від 23 червня на транспортний засіб та реєстраційні документи накладено арешт, встановлена заборона на користування та розпорядження. Автомобіль перемістили на спецмайданчик районного управління поліції.

29 червня власник кросовера подав до суду клопотанням з проханням скасувати арешт.

Заміна двигуна мала місце за кордоном, на підтвердження чого іноземний продавець надав підтверджуючі документи, заміна відбулась у дозволеному режимі, після чого транспортний засіб ввезено через митний кордон України, заперечень зі сторони митних органів щодо реєстрації транспортного засобу не надходило, тому вилучений транспортний засіб і документи прошу повернути

– йдеться у клопотанні

В судове засідання заявник, дізнавач та прокурор не з’явились. Клопотали про розгляд справи у їх відсутності.

Суд встановив, що транспортний засіб, про який йдеться у цій справі, проходив процедуру митного оформлення, пройшов сертифікацію відповідності технічним вимогам. Заміна двигуна, згідно з довідкою від 26.03.2020 р., проведена за кордоном. Двигун придбано у офіційного дилера «Мотор технік Кох». Автомобіль, відповідно до бази даних розшукуваних транспортних засобів Генерального секретаріату Інтерполу, в міжнародному розшуку не перебуває.

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила клопотання задовольнити і скасувала арешт на автомобіль. Поліція зобов’язана повернути власнику транспортний засіб та реєстраційні документи на нього.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.