У Ковелі урочисто відзначили досягнення обдарованих учнів та їх вчителів

27.05.2024 о 19:30 · 2 хв читання

Сьогодні у Ковелі відбулось нагородження успішних учнів нашої громади та їх вчителів. Грамотами та дипломами відзначено близько ста школярів. Це – юні ковельчани, які перемогли та здобули призові місця у всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідних робіт Малої академії наук.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

На захід, який проходив у Палаці учнівської молоді, завітали міський голова Ігор Чайка та його заступниця, лучанка Наталія Маленицька.

Мер міста привітав обдаровану молодь з досягненнями, побажав їм залишатися такими ж сміливими та наполегливими й продовжувати здобувати перемоги на інтелектуальній, творчій нивах.

Наші військові зараз там, на передовій, воюють за незалежність та майбутнє Української держави. Майбутнє, яке будувати вам. А це можливо лише маючи ґрунтовні знання.

Дякую, що прославляєте рідне місто. Бажаю вам продовжувати вдосконалюватись та вступити до бажаного ВНЗ. Мрійте у неможливе та ніколи не відмовляйтесь від своєї мети

– зазначив він

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці ансамблю танцю «Барвінок» та студії естрадного співу «Нові таланти».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X