У Ковелі в присутності патрульних поліцейських побили молодого чоловіка

11.04.2023 о 19:00 · 1 хв читання

Інцидент трапився вчора, 10 квітня, вранці біля житлового будинку на бульварі Лесі Українки у Ковелі, поблизу автостанції.

Молодий мешканець селища Маневичі повертався додому від своєї знайомої, йшов на автобус і дорогою вживав, за його словами, енергетичний напій. У дворі багатоповерхівки до нього підійшли працівники патрульної поліції і сказали, що він розпиває алкоголь, а це у громадському місці заборонено робити: за такі дії передбачена адміністративна відповідальність.

Хлопець вирішив викинути банку з-під напою, але включив камеру на телефоні і почав знімати відео того, що відбувається. Відеозйомка, напевно, дуже не сподобалася чоловіку в цивільному, який був з поліцейськими і, мабуть, мав виступити в якості свідка під час оформлення протоколу про адміністративне правопорушення. До нього працівник поліції звернувся словом: «Петрович».

Після короткої словесної перепалки «Петрович» вдарив хлопця рукою, а потім ще завдав удару. Поліцейські на побиття взагалі не відреагували.

І на що наша поліція дивиться?!

– зауважив до правоохоронців потерпілий
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (52)
 1. Якщо цих псевдоправоохоронців не звільнять, то хрош ціна всій правовій системі держави! Понабирали дибілів , які не тільки тупі, а постійно у всіх конфліктних випадках показують свою безграмотність і дуже сердяться, коли людина обізнана у законодавстві і вказує на це цим дибілам.

 2. Мусар це, по єб…лу видно, які ви с…ки сміливі коли вас багато і як ви с..ки сците коли ви одні…

 3. Яке право має бити перехожий людину якою займаються патрульна поліція….. ,а перехожий цей і є поліцейський їх колега Петрович .

 4. Немає слів! Скільки виродків в органах у Ковелі! По розмові людини ж чути, що він не п’яний, адекватний. А хамло поліцейське треба наказувати! Дибіли!

  1. Це правда,хіба це поліція?яка мала б служити народу.На передову всіх!

  1. Цей чувак схоже і є поліцай тільки в цивільному, грає роли підставного свідка

 5. Варто хлопцю справу про напад в присутності мусорів (не поліцаїв) довести до судового розгляду. Відеодоказ є. Мусора не відмажуться.

  1. Обов’язково потрібно скинути це відео на широкий загал із зазнвченням часу та місця поді -, в Ютуб і т.д.

 6. Петрович з К* хотів похмелитися, а в хлопця не алкоголь … облом. Інтересно, чи дадуть їм повістки? Три класних бійця. Військомат де ти?

 7. Дожились. То поліція наркотой торгує, тепер от дітей бьє, а ділі що? Залишилось ще пенсіонерами зайнятись.

  1. Пенсіонерок, які продають пару пляшок молока, також наші доблесні “правоохоронці” штрафують і ганяють

 8. Тепер вже на вулицю страшно вийти. Бо сука Петрович під дахом мусорков ще й пограбує чи заб’є до смерті

 9. Та нічого їм не буде. Петровича не найдуть ці мусора скажуть що нічого не бачили, суддя відео не визнає як доказ. Система, хлпця шкода. Та й за дітей страшно, мало що ще цій озброєній банді в голову влізе

 10. Петрович не там ти граблями махаєш не там!!!
  Добре що у відповідь не вдарив бо вже був би під вартою як хлопець з попередніх новин , таке гівно краще як Петрович не торкатись бо тяжко потім відмитися

 11. І оцей петровичівський бедлам поставлений,наділений правом народ ” захищати*”???А на передову отих мерзотників,під смертельний вогонь показувати свою силу, сміливість,героїзм,а не показувати ДИБІЛІЗМ. наших правоохоронців.Варто лише замітити,вони герої на привокзальній площі біля торовців с/г продукцією,полюють на прохожих,а чи видно їх на вулицях,в парку де бегатолюдно,коли потрібно продемонструвати підтримку правопорядку в громадських місцях.А дзуськи! Хоч грабують,хоч насилують,хоч поб’ють – ніде нікого не побачиш.Герої???Ні- даруйте,ПІДАРАСИ,НАВОЛРЧІ!!!Звільнити замало,на фронт!!!

 12. Цей Петрович хай пройде курси як поводитися правильно з людьми. Нове начальство і нові правила. Ганьба !!!

 13. Знову банда поліцаїв ублюдків безпричинно чіпляється та б’є простих громадян
  При кришуванні і бездіяльності ковельської прокуратури що робиться систематично.
  Необхідно поширювати дане відео до прийняття рішень вищестоячими органами .

 14. Знову банда поліцаїв ублюдків чіпляється і б’є звичайних людей,при кришуванні і бездіяльності ковельської прокуратури.треба поширювати дане відео до вжиття заходів відповідними органами боце робиться систематично.

 15. Ну і де сучв влада на підаров нема управи значить потрібна розправа

 16. Якщо іх не звільнять,та не притягнуть до кримінальноі відповідальності , ковельчани такого не потерплять!

 17. Ця справа резонансна,мае бути звіт очільників поліціі перед громадкістю.

 18. Нічого дивного. Бригадира михалка визвіздили, а братва з бригади патрульних майже вся залишилась.

 19. Якщо уважно слухати,то цей “кончіто”Петрович зробив це по вказівки того мусора.

 20. Підари де ви були 24 ні одного не видно бабло хавали до польші яке на крали,своїх шлюх хавали бо нормальна дружина небуде жити за хабарі і крадені гроші ,кончені мусора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X