У Ковелі відбулась акція на підтримку захисників Маріуполя, які третю весну перебувають у полоні

28.04.2024 о 15:57 · 2 хв читання

Сьогодні у Ковелі відбулась уже десята акція на підтримку полонених бійців полку «Азов». Страшно подумати, це уже їх третя весна в полоні. Наразі відомо, що росія утримує понад 20 000 цивільних заручників та понад 5 000 військовополонених. Захисників «Азовсталі» не обмінюють вже дуже довго. До них просто немає ніякого доступу.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Троє ковельчан Владислав Бакум, Андрій Богдан, Владислав Оксеньчук перебувають у російських катівнях.

Світлана Богдан розповіла, що нещодавно відбувся ще один суд над її сином Андрієм. Минулого літа він отримав вирок – 25 років суворого режиму у російській в’язниці. Тепер йому додали ще два. Про Владислава Бакума та Владислава Оксеньчука не відомого нічого.

Уже 23 місяці наші діти знаходяться в полоні. Будь ласка, не забувайте про них. Підтримуйте воїнів, які зараз на передовій, допомагайте їх родинам

– звернулась Світлана Богдан до присутніх

Серед учасників акції – військовослужбовець Данило з позивним «Данте». Каже, що усіх трьох полонених знає особисто.

Це – найкращі хлопці, це – цвіт української нації. Завдяки таким молодим людям Україна, як держава, існує. Їх жертовний чин ніколи не буде забутий. Сподіваємось, що скоро вони повернуться додому. Ми їх всі дуже сильно чекаємо

– сказав він

Полон вбиває! Кожен день перебування там – це справжнє пекло для наших захисників та захисниць, їх сімей та кожного українця.

Коли ж полонені присутні в інформаційному полі, їхні шанси на виживання і повернення збільшуються. Тому голоси ковельчан, українців має почути світ, для того, аби привернути увагу до того, що росія утримує наших захисників.

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. До речі відбулась ще одна акція. На привокзальній площі. Дітки виступали, співали. І були плакати що вони (діти хочуть жити в мирній країні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X