У Ковелі відбувся ll районний етап Спартакіади серед допризовної молоді

13.04.2024 о 10:44 · 2 хв читання

На базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся ll районний етап Спартакіади серед допризовної молоді, у якому взяли участь 15 кращих команд територіальної громади.

Про це повідомив тренер Михайло Пекора.

За його словами, наші хлопці гідно представили Ковельську ТГ. Команда була сформована з учнів закладів освіти ліцею №7, ліцею №1, ліцею №13 та ліцею «Оберіг».

Змагання були доволі серйозними та вимагали від учасників значних зусиль, адже програма включала підтягування на перекладині, метання гранати, стрільбу з пневматичної гвинтівки, біг на 100 та 1000 метрів. Здобувачі освіти продемонстрували високі результати з цих видів змагань. У підсумку команда посіла lll командне місце та здобула 1 золоту, 2 срібних та 2 бронзових медалей.

Від щирого серця дякуємо Збройним Силам України за можливість брати участь у престижних змаганнях. Висловлюємо вдячність команді за результативний виступ та здобуті нагороди. Хлопці, ви – молодці! Знаємо, що було дуже важко, але ви виклалися на повну та працювали як один єдиний механізм. Велика подяка організаторам та суддівській колегії за чудове проведення змагань. Усім учасникам бажаємо успіхів у наступних змаганнях

– зазначає Михайло Пекора

Фото: Михайло Пекора

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X