У Ковелі вклонилися світлій пам’яті жертв аварії на Чорнобильській атомній станції

26.04.2024 о 16:08 · 2 хв читання

Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, яка заподіяла шкоду довкіллю та здоров’ю людей.

Сьогодні, у день роковин Чорнобильської трагедії, ми вклоняємося світлій пам’яті жертв радіаційних катастроф, а також вшановуємо мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу Чорнобильської АЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, – повідомляє Ковельська районна військова адміністрація.

З метою вшанування героїв біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС у Ковелі зібралися ліквідатори, вдови, переселенці із зони відчуження, представники районної та міської влади, громадських організацій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про померлих земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які відійшли у вічність та захисників України, які віддали життя у боротьбі з російським агресором.

Після цього духовенством ПЦУ відслужено панахиду за загиблими та померлими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, а до пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС було покладено квіти.

Чорнобиль не забувся – він у нашій історії та в пам’яті. Він постійно про себе нагадує та застерігає світ від повторення подібних трагедій.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X