У Ковелі збирали кошти для дітей, які втратили рідних або домівки через війну

09.07.2022 18:45

Учора, 8 липня, у центрі Ковеля проходила благодійна акція.

Як розповів організатор заходу, наш земляк, нині мешканець Києва Олег Годунов, вони хочуть підтримати діток, які залишились без родини, домівки, допомогти здійснити мрії маленьких українців. Адже щодня війна розлучає близьких людей. Сотні діток втрачають батьків та безтурботне дитинство, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ми хочемо привернути увагу до проблем дітей війни, адже це — майбутнє нашої країни. Ведмідь-листоноша, який став центральною фігурою нашого дійства, має важливу місію. У нього є кишеня, куди можна кинути гроші. А по дитячих будинках ми розсилаємо копії таких ведмедів. Малеча їх розмальовує і пише листи-бажання. Зокрема, ці кошти, які ми збираємо, допоможуть втілювати ці дитячі мрії

– говорить Олег Годунов

У теплий літній вечір зібралось чимало сімей з дітворою. Вони мали змогу пофантазувати з кольоровою крейдою, разом зобразити карту України, зробити патріотичне тату, посмакувати солодощами.

А також у День родини, який відзначається 8 липня, допомогти тим, хто втратив батьків або був змушений покинути власні домівки через російську агресію.

Долучились до хорошої справи і творчі люди – Ola ras, колишня ковельчанка, а нині – киянка, популярний діджей та учасники відомого у нашому місті гурту «Протеїн».

Вийшло по-родинному тепло і затишно. Ця зустріч ковельчан допоможе додати у чиєсь дитинство трішки більше світла і радості. Мрії мають збуватись.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.