У Ковельській філії «Волиньобленерго» пройшов турнір з настільного тенісу

29.11.2022 10:38

Нещодавно на базі Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» було проведено турнір з насті­льного тенісу.

Про це повідомляє газета «Вісті Ковельщини».

Ідея придбати стіл та облаштувати ігрову зону належить директору Василю Горбачуку, який вирішив таким чином підтримати трудовий колектив у ці важкі часи.

Ініціативу керівника коле­ги підтримали одноголосно, адже це чудова можливість переключити увагу, розім’яти руки й тіло, що позитивно відображається на вироб­ничому процесі. Настільний теніс – це гра, яка є Олімпій­ським видом спорту. Вона дозволяє на деякий час відволіктися від роботи й отримати необхідний рівень емоційної та фізичної роз­рядки, такої необхідної про­тягом робочого дня.

Що ж до самого турніру, то до участі було прийнято 16 заявок. Переможців оби­рали за олімпійською систе­мою «програв-вибув». Так, до фіналу дійшли найспритніші троє фіналістів. Третє місце посів диспетчер Олександр Волошук, друге – електромонтер Анатолій Бойчук, а перше виборов майстер Андрій Семенюк.

Усіх призерів нагород­жено грамотами і дирек­торською премією.

Фото: «Вісті Ковельщини»

Поділитися:

Коментарі

    1. Директор філії вирішив попіаритись в розгар блек-ауту .Не там піариться . Хай менше взятки беруть в Ресі ,злодії.

  1. Ковельчани по 20-22 години без електрики (як от на Володимирскій) мучаться, а енергетики в цей час у теніс бавляться. 🤬

    1. Ахахаха Хто це бляцтво написав , там же ж був турнір добровільно-примусово.

  2. Вчора дві (однієї мабуть мало) дівахи з ресу приперлись з притензіями, чому аж 300!!! гривень за жовтень не заплачено за маленький магазинчик. З перших днів листопада кожен день пишуть, дзвонять, листи шлють, грозились відключити. Ха-ха. І так того світла майже немає. Видно немає куди час робочий дівати та гроші. Наприкінці кажуть “щоб ми не ходили то заплатіть наперед на рік”. Ага наперед їм плати))) знайшли дурнів)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *