У ковельському поїзді обікрали нардепа Олексія Гончаренка

12.05.2021 16:15
Олексій Гончаренко

У потязі сполученням «Ковель-Одеса» зловмисники обікрали депутата Верховної Ради України від партії «Європейська солідарність» Олексія Гончаренка.

Про цей випадок парламентарій повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами Олексія Гончаренка, в засобах масової інформації почали поширювати інформацію про те, що його обікрали в поїзді. Він підтвердив даний факт і розповів про ситуацію дещо детальніше.

В понеділок, 10 травня, я їхав поїздом Одеса-Ковель на Рівненщину, де ми відкривали два нових Гончаренко-центри в Острозі та Вараші. В час коли всі в поїзді зазвичай мирно сплять, крадіям вдалося поцупити у мене сумку з грошима, в якій було 20 тисяч гривень і банківські картки.

Зранку, одразу після того, як прокинувся, я помітив, що з карток ще вночі почали знімати гроші. Як виявилося, крадії не надто обачно почали розплачуватися картками в найближчому до вокзалу АТБ в Жмеринці.

Хочу подякувати працівникам жмеринської поліції, які дуже оперативно і професійно спрацювали в цій ситуації. Уже протягом дня працівникам поліції вдалося виявити зловмисників, вийти на їх слід і повернути мої картки. А вам, друзі, хочу нагадати: будьте обачнішими, щоб не потрапляти в подібні ситуації. Береженого Бог береже!

– написав Олексій Гончаренко

Фото із сторінки Олексія Гончаренка у Фейсбуці

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.