У Ковельському районі активізувалися тютюнові контрабандисти

03.02.2024 о 18:00 · 2 хв читання

Прикордонники відмічають активізацію протиправної діяльності на українсько-польському кордоні, пов’язаної з незаконним переміщенням до Польщі підакцизних товарів та інших предметів з використанням безпілотних літальних апаратів.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.

Найбільш загрозливою є ділянка в межах Ковельського району, зокрема прикордоння Любомльщини, де окремі особи та протиправні групи не полишають спроб налагодити вказану протиправну діяльність. 

Оперативниками прикордонного загону встановлено ряд осіб, причетних до переправлення безпілотниками тютюнових виробів до Польщі, та механізм вчинення останніми злочинних дій.

Прикро, що у час, коли військовослужбовці сил оборони України за допомогою дронів знищують ворога на фронті, протиправні елементи, маючи відповідні технічні навички, використовують ці технології для власного збагачення й заподіяння шкоди іміджу України перед європейськими партнерами. При цьому встановлені особи усіма можливими способами ухиляються від призову по мобілізації, ігнорують виклики до ТЦК та СП.

Наголошуємо, що жодне протиправне діяння не залишиться поза увагою правоохоронців, а причетні до контрабандної діяльності відповідатимуть за свої протиправні дії перед судом

– йдеться у повідомленні

Будьмо свідомими громадянами своєї країни, робімо усе задля підтримки та допомоги нашим військовим, які щодня віддають життя у боротьбі за територіальну цілісність України.

Фото пресслужби Волинського прикордонного загону

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Активізувались …..
    Це наслідок. Хтось
    не хоче змінити закони,
    для наведення порядку.
    Ось і весь #& й.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X