У Ковельському районі демонтували нелегальну автозаправку

02.04.2021 13:00
Фото: ДФС

Учора, 1 квітня, податковою міліцією Волині, Ковельським районним управлінням поліції, Управлінням ДСНС у Волинській області було викрито та демонтовано незаконно встановлену АЗС.

В ході проведення огляду земельної ділянки розташованої у Ковельському районі на узбіччі автошляху М07 «Київ-Ковель-Ягодин» встановлено факт зберігання та безготівкової реалізації за допомогою магнітного чіпу дизельного палива без відповідних дозвільних документів. При цьому правоохоронцями зафіксовано факт використання такого магнітного чіпу водієм при заправці вантажного транспортного засобу більше як на 500 літрів, – повідомляє Державна фіскальна служба у Волинській області.

В результаті з незаконного обігу вилучено понад 10 тонн дизелю, паливно-роздавальний модуль та ємності (єврокуби), де зберігалось пальне. За попередніми підрахунками, вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 500 тисяч гривень. В ході проведення комплексу заходів незаконно встановлену АЗС демонтовано.

На даний час вживаються заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до організації такої незаконної діяльності з метою притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, що в поточному році оновлено склад міжвідомчої робочої групи, з метою ефективної протидії нелегальному обігу пального. Координує роботу особисто голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

У зв’язку з актуальністю питання, працівники податкової міліції в посиленому режимі відпрацьовують ринок нафтопродуктів, а тому просять небайдужих громадян інформувати про відомі їм факти щодо нелегальної реалізації пального за тел. (0332) 777-102.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.