У Ковельському районі під час рейдів оштрафували чотирьох осіб

01.11.2021 о 16:49 · 1 хв читання

Працівники Ковельського районного управління ДСНС спільно з екологічною інспекцією та представниками громад провели рейди з метою запобігання спалювання сухої рослинності в екосистемах.

Про це «Ковель media» повідомляє районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Рейдові заходи проводилися на території Самарівської та Ратнівської територіальних громад. Було охоплено такі населенні пункти як смт Ратне та села Самари, Язавні, Кортеліси, Здомишель, Шменьки, Прохід.

Під час рейдів громадянам було доведено правила пожежної безпеки в екосистемах, наслідки від їх порушення, наголошено на забороні спалювання сухої рослинності, і відповідальності за такі дії.

Виявлено та притягнуто до відповідальності за статтею 82 КУпАП трьох осіб та одну особу за статтею 77-1 КУпАП.

Фото Ковельського районного управління ГУ ДСНС України

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. ви краще котельні позакривайте, які розносять сморід і кіптяву по всьому місту. Бойка оштрафуйте, який по ночам смородить спалюючи автомобільні шини. дихнути не можна. тут ви не бачите. А бабцю за спалену траву ви знайшли. КОЗЛИ!!!

  2. Якість бензину і дизеля перевірили? Рейди провели? Магнатів і магнатиків вже пошрахували? Там порядок. Лишилося на пожилих людях по селах статистику собі робити. У вас є совість і інші людські якості?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X