У Ковельському районі почався ремонт 30-кілометрової ділянки дороги, де немає твердого покриття

11.05.2024 о 14:49 · 2 хв читання

У Ковельському районі почали лагодити автошлях Т-03-04 /М-19/ – Доманове – Самари – Залухів – Мала Глуша – /Т-03-08/ – Невір – Ветли – /Р-14/.

Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

Це єдина з-поміж доріг державного значення області, що не має твердого покриття на всій своїй протяжності: з 113,4 км довжини шляху, 32-кілометрова ділянка має біло щебеневе покриття, яке під час експлуатації зазнало руйнувань.

З метою утримання цього відтинку дороги в проїзному стані шляховики проводять роботи з профілювання проїзної частини та влаштування вирівнювального шару з асфальтогрануляту – вторинного матеріалу, який отримується шляхом механічного подрібнення дорожніх асфальтобетонних покриттів, що відслужили.

Автогрейдер та інша техніка підрядного підприємства працює на відрізку автошляху Т-03-04, що пролягає населеними пунктами Самари, Самари-Оріхові, Межисить, Заприп’ять, Залухів.

Роботи планують завершити до кінця наступного тижня.

Фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. А чому не зроблять 2 км дороги від вул.Стуса до с.Колодниця? Яма на ямі,як мінне поле,жителі за свій рахунок пускають постійно грейдер,хоч би якось перекрити ями.Маршрутки не хочуть ходити люди пішки ходять

  2. Для ворога роблять? Перед лютим 22 теж активно робили саме зі сторони ворожих двох країн.

  3. Велике крадівництво має тривати . Слава шмарклі гундосому і його слугам !

  4. Коли десь неподалік кордону зелені слуги розпочинають будівництво дороги – це вже стало поганою прикметою, м’яко кажучи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X