У Ковельському районі прикордонник хотів хабар від контрабандистів

27.04.2021 10:38
Фото: Держприкордонслужба

Учора, 26 квітня, в селі Тур Ковельського району правоохоронці затримали військовослужбовця Луцького прикордонного загону, який від місцевого жителя вимагав хабар в розмірі 68 600 гривень.

Прикордонник планував сприяти контрабандистам в переміщенні тютюнових виробів через державний кордон з Білорусі в Україну поза місцями розташування пунктів пропуску, – повідомляє Державна прикордонна служба України.

Затримання здійснювали офіцери відділу ВВВБ по Луцькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід» за результатами реалізації матеріалів кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення за ч.3 ст. 368 ККУ.

Заходи з документування вищевказаної протиправної діяльності проводила міжвідомча група в складі ВВВБ по Луцькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід», співробітників ВБКОЗ УСБУ у Волинській області, слідчими ТУ ДБР у м. Львов, за процесуальним керівництвом Волинської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Допоможе тількі розстріл таких негідників,у той час ,як справжні воіни гинуть за Украіни ВОНО займаеться лайном! Одного розтріляти ,то й іншим буде наука!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.