У Ковельському районі судили чоловіка, який «став опікуном» дитини, щоб виїхати за кордон

14.04.2024 о 17:20 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Уродженець Дніпропетровської області задля виїзду за кордон купив підроблені документи, які свідчили про опікунство над малолітньою дитиною. Але перетнути кордон через «Ягодин» чоловік не зміг.

Про це стало відомо з вироку Шацького районного суду, – інформують «Волинські новини».

На лаві підсудних опинився тридцятирічний уродженець села Широке Криворізького району Дніпропетровської області Владислав Л. – неодружений, який має вищу освіту та працює продавцем.

Торік у травні через Telegram він домовився про виготовлення на його ім’я документів, які б давали право виїхати з України. Для цього чоловік надав свої персональні дані та переказав 114 тисяч гривень.

Невстановлена особа виготовила підроблені офіційні документи, зокрема інформаційний лист з неправдивими відомостями про те, що Владислав Л. має право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації.

Також були виготовлені два підроблені рішення виконавчого комітету Саксаганської районної ради про надання малолітній дитині статусу позбавленої батьківського піклування та про те, що дитина тимчасово влаштована в сім’ю до Владислава Л.; про призначення його опікуном малолітньої.

Отримавши на руки документи, 8 червня 2023 року чоловік намагався перетнути кордон через пункт пропуску «Ягодин». Але під час контролю прикордонники зрозуміли, що надані документи підроблені.

Уродженець Дніпропетровської області визнав свою вину під час судового засідання. Суд оштрафував чоловіка на 136 тисяч гривень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X