У Ковельському районі стартував всеукраїнський олімпійський форум: закладено «Капсулу часу»

23.06.2024 о 10:58 · 2 хв читання

Учора у Ковельському районі розпочався всеукраїнський олімпійський форум, в якому беруть участь президент НОК України Вадим Гутцайт, представники виконавчої дирекції та керівники регіональних відділень цієї організації, національних федерацій із різних видів спорту.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Найперше в рамках візиту Вадим Гутцайт та голова Волиньради Григорій Недопад відвідали один із реабілітаційних центрів області, де відновлюються захисники України. Від НОКу вони передали сертифікат на 100 тисяч гривень на придбання спортивного інвентарю для реабілітації.

Реабілітація військових неможлива без фізичних вправ та відповідних навантажень. Обладнання допоможе їм відновити здоров’я, повернути сили та витривалість

– зазначив Григорій Недопад

Під час семінару понад 80 учасників з усіх регіонів України обговорюватимуть актуальні питання національного олімпійського руху.

Сьогодні, 23 червня, учасники всеукраїнського форуму долучилися до патріотичних заходів та спортивних дійств, які присвячені Міжнародному Олімпійському дню. Було закладено «Капсулу часу». Це патріотичне послання майбутнім поколінням українців ініціатори задуму рекомендують відкрити 24 серпня 2041 року, у день 50-ї річниці Незалежності України.

Також на території однієї з обласних комунальних оздоровниць за сприяння Національного Олімпійського комітету України та Шацької селищної територіальної громади було встановлено символічні «Олімпійські лави».

Спортивні активності для учасників семінару продовжились участю в офіційному відкритті обласного фестивалю з пляжного волейболу. У цих командних змаганнях взяли участь 35 чоловічих та жіночих команд з різних куточків Волині.

Окрім того, на території Шацької селищної громади гості ознайомились із роботою окремих приватних та комунальних підприємств.

Фото пресслужби Волинської обласної ради

Публікація за темою: У Ковелі пройде обласний фестиваль фізичної культури та спорту

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X