У навчальному центрі помер військовий з Ковельського району Олексій Середюк

27.06.2023 о 13:16 · 1 хв читання

У навчальному центрі зупинилося серце 42-річного військового, жителя села Мельники-Річицькі Ковельського району Олексія Середюка.

Про це сьогодні повідомляє Забродівська сільська рада.

Йому назавжди залишиться 42… Середюк Олексій Пилипович, житель села Мельники-Річицькі, помер у навчальному центрі 24.06.2023 року. Вічна і світла пам’ять захиснику! Щирі співчуття рідним

– йдеться в повідомленні
Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Це тому, що в Ковельському центрі комплектації на ВЛК всі здорові.Не дивляться навіть історії хвороб. Медичку картку не відкривають. Щирі співчуття рідним. А всю ВЛК на передову.

    1. Ніхто їх не посадить. Вони теж виконують накази зверху брати всих. Повністю здорових зараз мало,а люди їм треба. От і беруть усих,навіть інвалідам повістки вручають.

  2. Тому що у Ковельському центрі комплектації на ВЛК хто не має чим позолотити ручку всі здорові. А у хворих або медичні картки губляться, ну або половина більша половина записів з картки з історією хвороби зникає. Ще практикують зміну даних де з Петренка Петра Петровича роблять Петренка Петра Васильовича фото на обхідному комісійному листі на соплях і майже ніхто не звертає увагу на розбіжності в даних. Особливо старається кардіолог Решетілова, яка бриє гроші за кардіограми у військових і доказує що вони здорові.

  3. Скільки грошей ще потрібно Решетіловій вона всім мстить ій в комісії не місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X