У ТЦК на Волині та у Ковелі провели масштабні обшуки: ДБР вилучило документи

29.04.2026 в 20:44 · 2 хв читання
Фото: ТРК «Аверс»

Державне бюро розслідувань провело на Волині низку масштабних обшуків у ТЦК. У відомстві кажуть, що відкрили кримінальне провадження і розслідують ймовірне перевищення влади та несанкціоновані дії з інформацією.

Вилучено документацію, що стосується мобілізованих осіб, – йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Речниця територіального управління ДБР у м. Львів Софія Лепих-Давидович говорить, що у межах проведення процесуальних дій на території Волинської області працівниками ДБР здійснено обшуки в окремих територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин та перевірку можливих порушень чинного законодавства

– зазначила вона

Почали розслідування у березні. Найбільшу увагу слідчих привернули центри комплектування у Луцьку та Ковелі. Там вилучили поіменні списки резервістів і військовозобов’язаних, направлених у військові частини за 2025 та 2026 роки, облікові картки військовослужбовців, численні накази начальника Луцького ТЦК, бойові списки осіб і навіть архівні справи.

Окрему увагу правоохоронців привернули матеріали військово-лікарських комісій, зокрема у Ковелі. Там вилучили довідки ВЛК із висновками про придатність чи непридатність до служби, медичні обстеження та супровідні документи.

Окрім того, вилучили витяги з електронної системи «Оберіг» та інші службові документи посадових осіб. Ретельно перевіряють навіть журнали відвідувачів.

Проводилися необхідні слідчі дії, при цьому про підозру нікому з посадових осіб не повідомлялось. ТЦК та СП Волинської області продовжують працювати у штатному режимі та виконують визначені завдання у межах чинного законодавства.

Зі свого боку, ми відкриті до взаємодії та всебічно сприяємо правоохоронним органам у проведенні розслідування. Чи є підстави оголошувати підозру ДБРівці поки не повідомляють

– наголосила пресофіцерка Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Люди добрі згадайте як в старі часи ці ТЦКшні бомжі їздили на роверах ржавих .
    Зараз кожна морда напакувала повні кишені грошей .
    Ну виявлять порушення , подоять , знімуть , нового поставлять і далі на заробітки

  2. Ви люди самі їх збагатили бачили що раднику мера присудили по Ковель всі почитали і що розкрили в суді сімейку

    . а

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X