Урядовці ніби з космосу звалилися – директор «Ковельтепло»

27.05.2020 о 19:47 · 2 хв читання
Володимир Бойко

Колишній мер Ковеля, а нині голова депутатської комісії з питань бюджету та директор «Ковельтепло» Володимир Бойко на засіданні колегії міської ради 27 травня озвучив свою суперечку з представниками системи охорони здоров’я, коли в нього на підприємстві два працівники захворіли на коронавірус.

У мене захворіло два чоловіка. Просять надати, хто контактні особи. Даємо шістдесят чи сімдесят чоловік. «Ми не можемо їх обстежити. Дайте стільки-стільки»», – кажуть мені. То для чого ви мені пишете? Коли вже проходить два тижні, люди може уже одужали, а мені пишуть. «А ми не можемо». А в лікарнях, що робиться?! Як лікарі, вони теж бояться. Там завал. Просто, коли в мене люди захворіли, то я туди «вліз» вживу. Знаю ситуацію зсередини. Там катастрофа!

– заявив Володимир Бойко

За його словами, ковельській владі та депутатам треба сісти і подумати, що необхідно зробити, залучити спеціалістів, бо не виключена друга, третя хвиля пандемії. І до всього треба бути готовими.

На Волині патова ситуація. У Білорусі без карантину, без нічого в рази ситуація краще, ніж в Україні і по смертності, і по оздоровленню. Там до мільйона людей обстежили. А в нас? Це проблема. Про це треба говорити. А Ляшко (заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України) виходить і розказує, що в нас все добре. Та вони далекі! Я не знаю, або з космосу звалилися, або… Вони далекі. Вони не знають, які реалії в регіонах є. Треба звернення їм підготувати, писати, інформувати, бо вони далекі

– настоював Володимир Бойко
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X