Вічна слава Герою! Ковельчани віддали останню шану своєму земляку Валентину Пігілєву

07.12.2022 о 14:41 · 2 хв читання

Сьогодні, 7 грудня, наша громада знову у скорботі, ковельчани прощаються з захисником, справжнім патріотом України Валентином Пігілєвим.

Він жив з нами в одному місті, ходив тими ж вулицями, радів кожному новому дню. Валентин навчався в ліцеях №3 та №7, обрав для себе дуже мирну і милосердну професію — медика. Отримав спеціальність «Лікувальна справа» у нашому медичному коледжі, – повідомляє Ковельська міська рада.

У червні 2021 року підписав контракт на службу в ЗСУ. Був старшим бойовим медиком самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону.

Під час виконання бойового завдання у ковельчанина сталося гостре порушення кровообігу, кардіоміопатія, внаслідок якої його серце зупинилось. Йому було всього 34 роки.

Вій виносив з поля бою своїх побратимів, боровся за їх життя та був у найбільш гарячих точках російсько-української війни. Валентин пішов з життя, проте зберіг його сотням бійцям. Глибокі співчуття та повага родині, яка виховала Героя. Ми будемо пам’ятати кожного. Герої не вмирають. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

– сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди

Про те, якою був людиною Валентин, пригадала його класний керівник Ніна Омельковець.

Якби потрібно було лише одним словом охарактеризувати цього хлопця, я б вибрала — доброта. Він ніколи не тримав зла та готовий був завжди прийти на допомогу. Валентин був дуже комунікабельним, життєрадісним, завжди був в оточенні однокласників та знайомих. Тому в такий важкий час він не зміг стояти осторонь і пішов туди, де потрібен був найбільше. Страшна втрата

– мовила вона

У Валентина Пігілєва залишились батьки та шестирічний син.

Поховали нашого земляка з усіма військовими почестями на центральній алеї Героїв міського кладовища.

Тож пам’ятаймо та шануймо його подвиг. Вічна слава Герою!

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X