Відновлення руху потяга «Ковель-Ягодин» залежить від громад

05.02.2021 о 15:03 · 1 хв читання

Сьогодні, 5 лютого, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак спільно із заступником РДА Романом Кульцманом провели зустріч з представниками «Укрзалізниці» та керівниками територіальних громад району, де здійснюються пасажирські перевезення.

Про це інформує Ковельська районна рада.

Від «Укрзалізниці» участь у нараді взяли начальник пасажирського сектору виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Павло Александрук, начальник станції Ковель Руслан Александрук (він є депутатом Ковельської міської ради від Аграрної партії) та депутати Ковельської районної ради Володимир Андросюк («Батьківщина») і Андрій Броїло («Європейська солідарність»).

Основне питання – це відновлення курсування приміського потяга «Ковель-Ягодин». Нагадаємо, що залізничне сполучення було призупинено у березні минулого року у зв’язку із введенням карантинних заходів.

Представники «Укрзалізниці» наголосили, що першочергове відновлення приміських поїздів відбувається на дільницях, де територіальними громадами позитивно вирішується питання відшкодування збитків за пільгові перевезення громадян. Рівненська дирекція залізничних перевезень готова йти на зустріч місцевим громадам, щоб спільними зусилями вирішувати важливі для громади питання щодо здійснення відшкодувань за пільгові перевезення.

В результаті обговорення учасники зустрічі дійшли згоди, що кожна громада, де здійснюються пасажирські перевезення, на своїй сесії прийме рішення і затвердить програму, щоб закласти кошти на відшкодування пільгових перевезень населення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X