Військовий був на службі п’яним

16.05.2020 о 08:11 · 1 хв читання

Інцидент трапився 23 березня 2020 року.

Начальник контрольно-технічного пункту військової частини А1547, яка дислокується у Поворську Ковельського району, опівдні під час виконання своїх службових обов’язків був помічений на території частини з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

На вимогу уповноважених осіб пройти медичний огляд у начальника медпункту військової частини А1547 та у лікарні Ковеля категорично відмовився. Тоді у присутності двох свідків був складений відповідний акт про вчинення ним адміністративного правопорушення, який потім надійшов разом з матеріалами справи до суду.

У судовому засіданні військовий, уродженець Львівщини, учасник бойових дій в зоні АТО, багатодітний батько повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, пояснив, що дане правопорушення вчинив вперше, і просив суворо його не карати.

Суд вивчив матеріали справи і дійшов висновку, що будь-якої шкоди від вчинення цього правопорушення не наступило, тому вважає його малозначним і військовий підлягає звільненню від адміністративної відповідальності.

Своєю постановою від 8 травня 2020 року суддя Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик визнав винним головного фігуранта справи і звільнив його від відповідальності, обмежившись усним зауваженням. А провадження щодо притягнення начальника контрольно-технічного пункту військової частини закрив.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X