Внука з інвалідністю п’яний дід вдарив головою об стіл

12.10.2021 21:06
Фото ілюстративне

У Ковельському районі засудили діда, який вдарив внука головою об стіл. Дід вже шість разів притягувався до кримінальної відповідальності та перебував на іспитовому строці. А дитина має інвалідність.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Конкурент» з посиланням на відповідний вирок суду.

Як вбачається із вироку, 19 квітня 2021 року у чоловіка, який є уродженцем села Комарове, виник конфлікт зі своїм малолітнім онуком. Тож дід схопив його за вухо та вдарив головою об стіл. Після того ще вдарив рукою по голові. В результаті у хлопця лишилася на голові гуля. За деякий час чоловік вибачився, однак, уникнути відповідальності йому не вдалося. 

На суді дід визнав свою вину та пояснив, що насварився на внука, бо той грався телефоном, готуючи домашнє завдання. А коли він відібрав телефона – той почав вередувати. З цього почалася суперечка.

Свідок на суді підтвердила, що бачила, як дід вдарив хлопця по голові. Та додала, що він дійсно недолюблював хлопця. 

Прокурор у Старовижівському районному суді наголосив, що чоловік шість разів притягувався до кримінальної відповідальності. Востаннє – за крадіжку. І, перебуваючи на іспитовому строці, вчинив новий злочин. 

Також суд врахував, що чоловік вчинив злочин у стані алкогольного сп’яніння, окрім того – відносно малолітньої особи з інвалідністю, з якою, до того ж перебуває у родинних стосунках. 

Відтак за побиття внука діду призначили покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень. Однак тепер йому доведеться відбути реальне покарання за попередній злочин – крадіжку. Тож волинянин проведе у тюрмі 1 рік і 6 місяців.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.