Водій автомобіля застосував до перехожих газовий балончик

25.06.2020 о 10:50 · 2 хв читання

У Ковелі під час конфлікту на узбіччі дороги чоловік вийшов з машини і розпилив перцевий газ. На жаль, під «газову атаку» потрапила дитина.

Про це йдеться у двох постановах Ковельського міськрайонного суду.

За словами ковельчанина, який є учасником конфлікту, 16 травня 2020 року близько 21-ої години він повертався з товаришами додому. Зупинились біля перехрестя на тротуарі, ближче до бордюри дороги, щоб попрощатись, бо мали розходитись в різні сторони. Біля них зупинився автомобіль, відкрились дверцята та в їх сторону почали лунати образи з приводу того, що вони заважали автомобільному руху. Виникла суперечка, а згодом машина зупинилася, звідти вийшов водій та застосував до них балончик з перцевим газом. «Дісталося» й громадянам, які проходили поряд.

Перехожі викликали поліцію, оскільки розпилений перцевий газ потрапив дитині в очі.

Коли на місце пригоди прибули поліцейські, то склали протоколи в першу чергу на двох чоловіків за фактом дрібного хуліганства. Мовляв, вони висловлювались нецензурною лайкою в громадському місці на адресу водія і тим самим порушили громадський порядок.

Суд встановив, що з письмових пояснень водія, які приєднані до матеріалів справи, не можливо відтворити подію, яка мала місце того вечора, оскільки написані пояснення не можна прочитати через не розбірливий почерк.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк провадження у справах закрила за відсутністю в діях двох ковельчан складу адміністративного правопорушення.

Коли будуть судити водія автомобіля за розпилений перцевий газ, від якого постраждала дитина, наразі невідомо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X