Володимир Талашко відкинув звинувачення у домаганнях студенток

11.08.2021 10:03
фото із сайту «Гордон»

Актор та викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, уродженець Ковеля Володимир Талашко відкидає звинувачення у сексуальних домаганнях студенток та абітурієнток.

Я не знаю, звідки ростуть ноги, але нічого подібного не було

– сказав Володимир Талашко у телефонному коментарі ТСН

75-річний Володимир Талашко відмовився публічно коментувати ситуацію та говорити на камеру. Натомість він вийшов на зв’язок з журналістами телефоном. За словами актора, у нього ніколи не було інтимних стосунків зі студентками чи абітурієнтками.

Роздягав, цілував – такого не було. Не пам’ятаю, не знаю, не було. Якогось спілкування інтимного не було

– відповів Володимир Талашко

Водночас викладач не став заперечувати, що кликав дівчат додому. Репетиції в його квартирі відбувались нібито в рамках навчального процесу.

Я не знаю, у мене інколи під час навчання репетиції проходили, але це було не одна, дві, три, чотири, п’ять, це було, як кажуть, в етапах роботи

– заявив Талашко

В університеті, де викладає актор, кажуть, що офіційних заяв про неприйнятну поведінку Володимира Талашка не отримували. Натомість, як інформував ZAXID.NET, у Міністерстві культури пообіцяли провести службове розслідування.

Ніяких офіційних паперів, ніяких заяв, ніяких усних повідомлень ніколи не надходило. Навіть чуток на таку тему я ніколи не чула

– повідомила проректорка з наукової роботи Галина Миленька

Натомість Яніна Соколова, яка закінчила Карпенка-Карого, стверджує, що «ректор вишу знає про все й мовчазною згодою фактично покриває». За словами громадської діячки, Володимир Талашко – не єдиний розбещувач молодих дівчат, адже до неї чіплялися й інші метри.

Зараз Володимира Талашка відправили у відпустку з подальшим відстороненням від роботи. І це попри те, що він набрав собі вже перший курс, – повідомляє УНІАН.

Скільки це триватиме, я сказати не можу. Талашко набрав перший курс, але є ким замінити його. Він спростовує всі факти, викладені в повідомленнях у Facebook

– сказала Галина Миленька в коментарі «Громадському радіо»

Також вона сказала, що дівчата скаржаться ще на одного викладача. Його вже попросили прокоментувати те, що відбувається, але він тільки обурився.

Нагадаємо, сценарист і критик Богдан Панкрухін у неділю, 8 серпня, повідомив, що має свідчення про те, що народний артист України, відомий за радянським фільмом «У бій ідуть тільки старики», актор Володимир Талашко неодноразово домагався студенток, а часом – і неповнолітніх абітурієнток. Богдан Панкрухін у Facebook оприлюднив свідчення двох жінок, яких, за їхніми словами, домагався актор. У коментарях до допису Богдана Панкрухіна про подібні історії з Володимиром Талашком стали розповідати й інші жінки. Зокрема, режисерка Ірина Цілик, телеведуча Анастасія Вергелес, журналістка Ірина Сампан. Згодом жінки стали лишати дописи про Володимира Талашка на своїх сторінках у соцмережах.


Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.