Воїн, депутат, посадовець, націоналіст: пішов з життя Василь Мазурик з Ковельського району

21.11.2023 о 14:34 · 2 хв читання
Василь Мазурик / Фото: 14 ОМБр

Перестало битися серце великого патріота і націоналіста, одного з фундаторів відновлення урочища Вовчак у Ковельському районі, директора історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ», ветерана російсько-української війни, депутата Турійської селищної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Василя Мазурика.

Про це сьогодні повідомляє волинська «Свобода».

Зазначається, що всі, хто знав Василя Васильовича, відзначають його велике серце, людяність і доброзичливість, вірність українським ідеалам, жертовність і сподвижництво у справі виховання підростаючого покоління в дусі відданості Україні та її Героям.

Він завжди займав активну життєву позицію, перебував на вістрі громадсько-політичного життя, був головою Турійської РДА, активним учасником Революції Гідності, керівником турійської «Свободи», очільником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ніхто, мабуть, не вкладав стільки праці, душі та серця у відбудову Вовчака, як його натхненник Василь Мазурик.

Як справжній син свого народу, після початку повномасштабного вторгнення одвічного ворога Василь Мазурик не став відсиджуватись у волинських лісах, а став до лав ЗСУ у складі 14-ї «князівської» бригади. Брав участь у бойових діях на східному фронті, а війна, як бачимо, не минає безслідно…

Є багато чеснот Василя Васильовича, які підкреслюють: він був справжнім чоловіком, українцем, Людиною з великої літери, в якої буде чому повчитися прийдешнім поколінням

– йдеться у повідомленні
Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X