Вихованки ковельської спортшколи імені Петра Стуса перемогли у першості Волині з футзалу

02.04.2024 о 16:14 · 1 хв читання

Нещодавно в спортивній залі КДЮСШ імені Євгена Кондратовича проходила відкрита першість Волинської області з футзалу серед дівчат 2013 року народження і молодших.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада з посиланням на тренера-викладача ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса Володимира Олексюка.

За його словами, у змаганнях взяли участь вихованці Ковельської ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса, Маневицької ДЮСШ, Червоноградської ДЮСШ №2, Колодяжненської територіальної громади та дві команди з Луцька.

Перемігши своїх суперниць, «золото» здобули юні спортсменки нашого міста.

«Срібло» вибороли представниці Маневицької ДЮСШ, «бронзу» – команда з обласного центру.

Переможці та призери були нагороджені кубками та медалями Федерації футболу Волині.

Оргкомітет змагань визначив кращих учасниць змагань. Ними стали: Ангеліна Дем’янчук (м. Ковель), Христина Нестерук (селище Маневичі), Марія Августовська (м. Червоноград), Анна Оніщук та Анна Кривопустова (м. Луцьк).