Виніс комп’ютер і телефон: ковельчанин обкрадав свою бабусю

02.09.2021 17:27
Фото ілюстративне

Молодий ковельчанин, який виріс без батьків та виховувався бабусею, виносив з її дому техніку. Зловмиснику призначили покарання. 

Відповідний вирок ухвалив Ковельський міськрайонний суд 30 серпня, – пише інформаційне агентство «Конкурент».

Як вбачається із судового рішення, молодий ковельчанин фактично залишився без батьків і це позначилося на його подальшій поведінці. Молодий чоловік проживав спільно із бабусею, у якої почав красти речі. 

Зокрема, 29 січня він таємно виніс з дому монітор персонального комп’ютера вартістю 1 300 гривень. А в лютому виніс і системного блока, який вартував 2833 гривні. Пізніше, 15 березня, він вкрав телефона у бабусі, вартістю 310 гривень. А вже в червні виніс із дому мікрохвильову піч ціною в 1083 гривні.

У суді обвинувачений свою вину визнав. Окрім того, активно сприяв слідству та повідомив обставини справи, які були невідомі на етапі досудового розслідування. Як пом’якшуючу обставину суд врахував юний вік обвинуваченого, а також наявність у нього важкої хвороби, яка потребує лікування.

Разом з тим суд взяв до уваги й обтяжуючі обставини. Зокрема, те, що зловмисник перебуває у родинних стосунках з потерпілою та її похилий вік.

В результаті суд вирішив, що виправлення ковельчанина, який раніше не був судимим, можливе без ізляції від суспільства. Відтак чоловікові призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки умовно, з іспитовим строком в один рік.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.