Винуватця ДТП звільнили від кримінальної відповідальності

08.08.2021 18:36

Ковельський міськрайонний суд прийняв 3 серпня ухвалу у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася у Ковелі на початку цього року.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Микола Демчук, який працює електриком Експлуатаційного вагонного депо Ковель Львівської залізниці, 23 січня, приблизно о 17:40, за кермом «Daewoo Lanos» на вулиці Луцькій неправильно оцінив дорожню ситуацію та при виконанні маневру повороту ліворуч не пересвідчився у його безпечності, не надав перевагу в русі автомобілю «Citroen Berlingo», який рухався в зустрічному напрямку на зустрічній смузі.

Внаслідок зіткнення транспортних засобів водій «Citroen Berlingo» отримав перелом правої кисті. У пасажирки «Daewoo Lanos» був перелом обох стегнових кісток, а у пасажира – розрив зв’язок лівого суглобу.

Відносно кермувальника «Daewoo Lanos» поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України.

Потерпілий водій «Citroen Berlingo» в судовому засіданні підтвердив відшкодування обвинуваченим понесених витрат в розмірі, який перевищив страхове відшкодування. Відсутність претензій майнового характеру та відшкодування витрат на лікування засвідчили також потерпілі пасажири.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк звільнила Миколу Демчука від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям, а провадження – закрила.

Підсудний має сплатити в дохід держави процесуальні витрати за проведення судової інженерно-транспортної експертизи в розмірі 1 307 гривень 60 копійок.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.