Як будуть обігрівати клуби та бібліотеки Турійщини

05.10.2020 о 12:44 · 1 хв читання

З року в рік залишається невирішеною проблема з відновленням опалення багатьох сільських клубних та бібліотечних закладів.

Про це пише інтернет-видання «Район.Турійськ».

На це звернула увагу під час розгляду відповідного питання на засіданні колегії райдержадміністрації завідувач сектору культури Турійської райдержадміністрації Інна Мірчук.

Так, будуть обігрівати лише електрообігрівачами приміщення клубних установ в селах Купичів, Туропин, Новосілки, Овлочин, Озеряни, Перевали, Туличів, Ружин та клуби сіл Свинарин, Мокрець, Осьмиговичі, Комарів, Обенижі, Вербичне, Літин. Там для відновлення опалення потрібно повністю замінити або встановити нові системи.

У будинку культури села Бобли нині будується котельня, в клубі села Туричани – планують ремонт пічного опалення. Клуби сіл Обенижі, Новий Двір, Маковичі, Селець та Радовичі будуть забезпечені дровами.

Інна Мірчук також говорила, що вимагають капітального ремонту заклади культури сіл Бобли, Туличів, Соловичі, Новосілки, Озеряни, Мокрець, Кульчин та бібліотеки-філії Мокреця, Купичева та Озерян.

Загалом у районі функціонує 20 бібліотечних установ. 10 із них не опалюються.

Фото: «Район.Турійськ»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X