Як покарали фірму з Ковеля, яка занизила податки майже на мільйон

07.06.2020 о 13:00 · 2 хв читання

Ковельський міськрайонний суд розглянув справу щодо заниження податків.

За даними головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області директор ковельського ТОВ «Гал-Кат» Василь Луцишин порушив встановлений порядок ведення податкового обліку, а саме протягом двох років занизив податок на суму 828 502 гривень.

Справа про адміністративне правопорушення від головного управління ДФС надійшла в Ковельський міськрайонний суд 18 травня 2020 року, хоча строк притягнення нині уже колишнього директора, щодо якого складено протокол, закінчився 28 березня 2020 року.

В судове засідання він не з’явився, хоча належним чином повідомлявся про час та місце розгляду справи, у передбаченому законом порядку, про причини неявки головуючого не повідомив.

Незважаючи на те, що вина Луцишина В. В. у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст. 163-1КУпАП доводиться зібраними доказами, але суд позбавлений можливості накласти на Луцишина В. В. адміністративне стягнення, оскільки на час надходження справи про адміністративне правопорушення в Ковельський міськрайонний суд закінчились строки притягнення його до адміністративної відповідальності

– йдеться у постанові суду

Суд закрив провадження у справі.

Згідно відкритої публічної інформації, ТОВ «Гал-Кат» зареєстроване у Ковелі на вулиці Модеста Левицького, 75-А в квартирі № 3. Засновниками є два брати – мешканці міста Львів Остап та Юрій Доскічи. Статутний фонд становить 46 млн 125 тис. 152 гривен. Основний вид діяльності – відновлення відсортованих відходів. Наразі фірму очолює Юрій Макогін.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X