Як судили винуватця ДТП, в якій було пошкоджено три автомобілі

01.08.2022 о 19:00 · 2 хв читання

15 березня 2022 року до Ковельського міськрайонного суду від відділу організації несення служби в м. Ковель Управління патрульної поліції надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності Хавхуна Романа Вікторовича за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 124 КУпАП.

Згідно із протоколом, 23 лютого цього року в Ковелі на перехресті вулиць Сагайдачного – Театральна він на легковому автомобілі «Chevrolet Aveo» не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з двома автомобілями – «Mercedes-Benz» та «Citroen», в результаті чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.

Роман Хавхун на виклики до суду не з’явився 19 квітня, 20 травня, 24 червня, 22 липня, хоч був належним чином повідомлений. Жодних доказів та заперечень для спростування складеного протоколу він не надав.

Під час розгляду справи за статтею 124 КУпАП не передбачається обов’язкова присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, тож суддя дійшла висновку про можливість розгляду за відсутності правопорушника на підставі наявних у матеріалах доказів.

Допитаний в судовому засіданні 22 липня потерпілий, який рухався на «Citroen», пояснив, що на перехресті вулиць Сагайдачного – Театральна (на зелений сигнал світлофора) він ввімкнув лівий покажчик повороту, так як мав намір повернути ліворуч, при цьому зупинився, пропускаючи зустрічний транспорт. В цей момент «Chevrolet Aveo» на великій швидкості здійснив зіткнення з бусом «Mercedes-Benz», після чого «Chevrolet Aveo» відкинуло на його транспортний засіб. При цьому водій «Chevrolet Aveo» не зупинився, а продовжив рух далі. Потерпілий власним транспортом наздогнав порушника, відчинив дверцята автомобіля і побачив водія, який не зміг пояснити причини ДТП.

Що показав алкотестер? Чи зробили аналіз на вміст алкоголю в крові винуватця ДТП? У матеріалах справи про це, як не дивно, нічого не сказано.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Волкова своєю постановою визнала Романа Хавхуна винним у вчиненні правопорушення та закрила провадження у справі про притягнення його до відповідальності у зв’язку із закінченням строку для накладення адміністративного стягнення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Як не засудили винуватця ДТП, в якій було пошкоджено три автомобілі

  2. Протягнули 3 місяці й закрили. Цікаво, а скільки коштує таке закриття?

  3. Не каркайте! Одного суддю – Василюка підставили і закрили, хоч він так не закривав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X