Як в Ковельській громаді військовозобов’язані реагують на військових з повістками?

19.07.2023 о 19:00 · 4 хв читання
Фото ілюстративне

«Недобитки» – так самі себе з іронією називають військовослужбовці, які пройшли горнило війни, але залишились живими. Травмовані, поранені, з набутими хворобами і перевантаженою психікою від пройденого на передовій лінії вогню.

За моєю інформацією, саме таких людей зараз багато серед тих, хто вручає повістки жителям Ковельської громади. Хочу наголосити: якщо раніше зазвичай повістки вручали «штабні пузані», які і пороху не нюхали, то зараз у Ковельському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки – РТЦК та СП (цю установу в народі ще досі називають «військкоматом») працює багато таких, що повернулись із самого пекла фронту. Більшість з них мають такі проблеми із здоров’ям, що фізично не в змозі виконувати бойові завдання. Я не кажу про абсолютно всіх, а про більшу частину штату працівників, які, крім своїх службових обов’язків, проводять оповіщення військовозобов’язаних.

Як же реагують на військових з повістками в Ковельській громаді?

Реакція СТРАХ

Дехто рятується втечею. Іноді чоловіки на вулиці, побачивши військових, просто втікають, аби їм часом не вручили повістку.

«КачкИ» в спортзалі. Траплялось таке, що ці «качкИ», ззовні дуже чоловічні, при появі військових в залі одразу бігли приймати душ, і приймали водні процедури поки військові не покинуть спортивний зал…

Відвідувачі кафе чоловічої статі – на них теж різко нападає щось, бо вони біжать в туалет, якщо в заклад заходять люди у військовій формі…

Як і в багатьох інших містах, в Ковелі також створені спеціальні майданчики в соцмережах, де один одному жителі повідомляють про переміщення «папок» («папками» називають військовослужбовців, які проводять оповіщення з папками в руках).

Виявляється, в тилу чимало людей, які думають, що можуть відсидітись чи втекти від війни. Але від ракети, чи від наближення фронту не заховаєшся. Україна в «гарячій» фазі війни, та може бути ще «гарячіше». А якщо фронт буде під Ковелем? Тоді-то точно всі почнуть поважати військових і ховатись за їх спинами, а не бодібілдерів зі спортзалу.

Є ще такі «винахідники» в селах на Ковельщині, які замалювали назви вулиць і номери на своїх будинках, щоб не знайшли того, кому мають вручити повістку. Скажу вам так: якщо ви уникаєте зустрічі з українським військовим, то російський танк не дивиться на адресу, перед тим, як знести будинок разом з його мешканцями.

Юридичні єретики

«Юридично грамотні». Це такі особи, які починають нести єресь про те, що РТЦК не так зареєстровані, що треба вийти із фізичної особи і стати «живою людиною», що Україна – то якась «недодержава», корпорація. Подейкують, що всі ці напрямки юридичної казуїстики походять від російської агентури. Мета цього всього може бути проста – відволікти українців від справжніх проблем, які стоять перед Україною. Цікаве відео з цього приводу від Назара Мухачова.

Цікаво одне. Ці «грамотні» так само сміливо будуть кидатись в дискусії з рашистами? Чи може російські окупанти вбивають лише фізичних осіб, а «живих людей» не чіпають?

Хамство

Ситуація: жінка відчиняє двері, бачить на порозі квартири військових і одразу починає скандалити.

Чого прийшли? Хочете забрати мого чоловіка? Х@й вам, а не мого чоловіка на фронт! Ви самі чого не там?!

– кричить господарка

Так, ковельчанка грубить військовому, який недавно прийшов з пекла війни, має декілька поранень і хворобу, «зароблену» на війні…

Хочу запитати в хамів і хамок: а якщо не українські військові, а орки постукають до вас в двері, чи вистачить у вас сміливості послати їх на «три букви»?

Діти – мотивація піти на війну і водночас заховатись від війни

Є жінки, які говорять: «У мене стільки-то дітей і я чоловіка не відпущу. Хай краще буде десь заробітках, бо йому треба сім’ю годувати…» Скажу таким жінкам, що багато добровольців саме тому пішли на війну, що в них діти, щоб їх захистити. До речі, що роблять орки з дітьми і жінками, ми всі знаємо.

Не добили орки. «Доб’ють» свої?!

Страх перед війною – це природно, як і сприйняття і будь-якої загрози життю. Далеко не кожен здатний добровільно зробити крок в пекло війни – на передову. Але коли починається хамство на адресу захисників України – це неприпустимо і більше нагадує диверсію проти держави Україна.

«Недобитки» в переважній більшості – це такі самі захисники, як і ті, яких мертвими привозять додому, з однією різницею, що «недобитки» – живі. Дивом живі.

Якщо цих українських військових «не добили» орки на війні, то це не значить, що їх треба «добивати» в тилу своїм хамством. Думаю, хамство від «своїх» в тилу ранить не менше, ніж ворожа куля…

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (108)
 1. Шо страшно самому піти шукаєте крайніх чужими руками робить все хочете йдіть спробуйте ато вам все не законо як тільки вас починає стосуватись

 2. аде порохоботові родичі, а де свинчуки, які крали мільярди зі своїми дітками? ми ж відходимо від усього совєцького. То чому наша армія до цього часу залишається робітничо – селянською? заберіть у порохоботів вкрадені мільярди, зробіть вооючим хлопцям зарплату в 10 000 доларів на місяць, дайте гідну соціальну підтримку. Кожному, хто на передовій, неодмінно відкрийте рахунок хочаб на 500 000 доларів, і застрахуйте його життя на мільйонів 100 доларів. Запевняю вас, в військоматах буде черга.

  1. При зе, я так розумію тобі норм? Те що виведено 33,6 мільярди гривень, то дурня тобі ще досі порохоботи винні? То серіальчики на новий рік на 45 мільйонів грн це ж норм для таких як ти правильно? Але головне аби не Порошенко. Те що дизель на армію закуплявся рік по 81 грн, то таке, то дурниця, та і яйця по 27 грн за штуку норм. І всерівно дебілам порохоботи винні

  2. Скажи прихильник янелоха тепер мають гинути десятки тисяч хлопців, за те південь який був зданий зепатріотами за три дні, чи і тут порохоботи його розмінували?

   1. Дибіл, його ніхто і не мінував!!! Порох все розікрав, і капітулював міськими домовленостями. А зеля так ніхера і не назбирав, не вірив у війну.

     1. Правильно я зрозумів окунь, це порох з чонгару міни вкрав? Це ж порох казав за три місяці до війни американцям не нагнітайте паніку, бо в травні ми йдемо на шашлики?

    1. До вані Баканова немає питань? І до його заступника наумова, прямого агента ФСБ. Чи і тут порох їх поставив ?

 3. Військовим не так зарплати важливі, як навчання і озброєння , щоб вони нищили ворога і вертались живими додому. А в нас акцент на зарплатах, на виплаті гробових родичам…

 4. То нехай військові, які прийшли з пораненнями не тільки замінь працівників ТЦК, а і наших депутатів хай замінять, депутати теж здорові, хай спробують на 0 побути і відчути те все. А герої наші поприймають рішення в раді.

 5. Дуже цікаво написано, обісрано тих, хто не хоче вмирати. Чому в перші тижні були черги в військомати? Бо тоді на на нас напали, всі згуртувалися і боронили ! Чому зараз стараються різними шляхами демобілізуватися навіть ті, хто вже воює? Тому що бачать що робиться. Як життями простих хлопців заробляються величезні гроші для верхівок. А то цікаво получається, верхушка, можновладці бізнесують, а ви прості хлопці за них вмирайте. Правильно вище коментар написаний! Армія робітничо-селянська, прості хлопці в 80% навіть посвідчення убд не мають, бо треба заплатити щоб дали! То за що іти воювати? Платять максимум 100 тис (це якщо в гарячих точках) і на ці ж гроші хлопці скуплять себе!!! Знову ж таки, вище коментар вірний, забезпечте армію і тоді друга мова! А мʼясом ніхто іти не хоче, чим кращі расєї? І не пишіть дурниць! Приходили в будинки здорові молоді хлопці з папками, ніякі не недобитки!

  1. Якщо не знаєте яке ті “здорові молоді хлопці” пережили пекло, то краще не говоріть нічого

   1. За тих, хто пережили пекло мова не йде! Повірте, знаю багато, що переживають!

  2. 100%
   Ми потрібні державі тоді,коли здорові, а після отриманих травм ти нікому не потрібен. Ще й групу не дадуть! Бо,якби ноги не було на 10 см більше,то була б, а так то норм. Вона виросте чи шо? Грошей хочуть скрізь. А де їх брати? Ніхто вмирати не хоче, то тільки в нас так може бути, що самі в себе крадемо(я про гуманітарну). Дуже хочеться,щоб всім, хто нажився на війні повилазило.

  3. (с) То за що іти воювати?
   ————–
   Ти дійсно не знаєш за що???
   Готова лягти під москалів і нащадків своїх підкласти? Чекаєш “визволителів”?

 6. Хєр з ним, піду. Але тільки одна умова, дуже хочу щоб командир в мене був кошовий, або один з синів данілова, чи хоча б Пороха.

 7. уявіть собі ситуацію. Йду я по місту, підходить до мене делегація недобитків, як вони себе називають, і хочуть вручити мені повістку. Вона має бути заповнена і підписана воєнкомом. Якщо воєнком завідома дає бланки зі своїм підписом, то його потрібно садити в тюрму, за підробку документів і спонукання своїх підлеглих до злочину з фальсифікації документів. Друге те, що туди ще потрібно вписати моє призвіще. а звідки він його візьме? Правильно- якщо другий представник закону порушить закон про захист персональних даних. А якщо державні мужі порушують закон, то чому його не можу порушити я – і послати їх на х…….?

 8. в цивільному житті мало мужиків, щоб заступитись за дівчину, де треба.. та навіть за свою жінку не заступиться, а ви хочете, щоб вони проти орків йшли…

 9. Всі тут герої, особливо ті, хто ображає людей, які не хочуть гинути бозна за що, а також ті, які за кордоном або які не військовозобов’зані. Я теж підлягав би під цю вашу могилізацію, але я велике діло клав на ці всі повістки і псевдопатріотизм. Люди хочуть жити!!!! Йобаний рот, який вам ще аргумент треба? Чувакам по 20 років, а їх вже на вірну смерть конвоюють. То про що ви говорите? Винні мешканці даунбасу і тупі політики, які тільки й грабували і знесилювали країну. Чого ми маємо за це відповідати своєю молодою кров’ю?

  1. Йобаний рот.. а хто державу від агресії фашистів боронити має? Діти з жінками?

 10. Хай верхушок діти підуть повоювати, а не інвалідності собі поробили щоб відкосити. Чого мажиків ковельських не забирають, а простих хлопців які в руках не то що автомат не тримали , а й взагалі не знають що таке зброя на передову, щей без нічого без жодної амуніції, все своїми силами себе забезпечують.

 11. Дуже багато саме жінок критикують чоловіків, що не хочуть воювати (точніше – вмирати). А чому? Бо їх мобілізація не стосується, вони можуть вже завтра сидіти в поїзді до Варшави і жити там і ходити на дискотеки. Достатньо таких. А чим ми, чоловіки, гірші? Чоловік не обов’язково є хороброю, мужньою або ж відважною людиною, звідки цей стереотип взявся? І ще гигочуть, що хлопці бояться. І я боюсь, то що мені, піти посповідатися?

  1. А скільки може навоювати, той хто боїться? День/два? Правильно кажуть, це ж для мʼяса гребуть, для масовки!

  2. А що, є якісь привілегії від жінок для мужніх чоловіків? Я тебе прОшу, чоловіче…
   Бог їм суддя такім жінкам, які маніпулюють на природніх людських інстинктах, які присутні у всіх здорових людей.

 12. Майже півтора року війни, а не похоронили ні одного сина/батька/брата депутатів, можновладців, крупних бізнесменів. Була б влада у нас толкова- війни б не було! Розкрали суки все і зараз продовжують, а ви вмирайте простяки.

 13. У мене максимально вичерпна відповідь авторці: ніхто не хоче воювати, бо ВОНО ТОГО НЕ ВАРТЕ!!!

 14. Особливо коли надходять звістки про те як забили до смерті свої ж “побратими” військового який з 2014 воював,а потім ще родичам треба довести щось там щоб отримати якусь копійчину на прогодування його дітей… особливо коли чуєш як дєрібанять волонтерську допомогу,як комбриги забирають собі машини ті що по копійці збирали люди, особливо коли розкидають як м’ясо,а “свої” інтернет вояки сидять десь в тилу і в формі розказують які вони класні, особливо коли вдови бігають від інстанції до інстанції щоб довести що їх чоловік загинув на бойовому завданні,а не від укусу комарів,щоб їх посилали всі га світі і дєрібанили гроші які мають іти на дітей військових які загинули,коли всім похєрам де та і хто там гине,всі бруківку кладуть під шумок щоб гроші списати,а на дрони по місяцях збираєш,так хочеться іти на війну,страшне як,гориш прям бажанням…є за що помирати – щоб добре жилося депутату!

  1. 💯 % . Розумієш що і воювати треба, але дивлячись на це все всередині країни опускаються руки

 15. Ковельське бидло часто продовжує кавувати по кафешках, в той час, як на площі хлопців ховають, ніби їх не стосується. Сидять і пи*дять, як їм тяжко жити, яка країна погана… Якщо військові гідно з життя пішли, то ждуни під бабськими спідницями не жити будуть , а існувати своє нікчемне життя..

  1. Бидло як і було в Ковелі так і далі сидіти буде , в нас є інша проблема , це те що кожен ковельчан який в тилу не зробив нічого для того щоб покращити життя нашого міста, щоб запитати з мерії де гроші міста ? Чому в нас на Варшавці 3 раз латають ями і скільки на це виділили коштів ? Чому будують бомбосховище 1-не на всі місто і саме чому його так Боготворять? Або чому в суботу ховають хлопця 25 років в якого життя по переду , щей перед тією сраною мерією де одні крадуни кланами працюють , а потім стадіон відкривають бо якісь там приїхали великі зірки футбольні і це відкласти не можна ( це абсурд ) І так далі розумієте?
   І тема повістки , ті хто немає звʼязків воюють ( добровільно не рахую ) а ті хто як вареник в маслі – жити будуть далі нормальне життя !!!

   1. Шановний а хто ж вибрав як ви кажете цих злодюг? Не люди своєю тупістю приводять їх до влади? Як перед виборами поцікавитись, біографією людини то нахрін не потрібно, а потім виють п’ять років, і винних у своїй тупості шукають

    1. Ви маленький?вибори знаєте як проводяться?
     У нас система така але якщо люди будуть задавати питання і ходити на сесії буде інша ситуація

     1. Ви хочете сказати, що немає різниці за кого голосувати бо всерівно підмутять? Повірте підмутити можна до трьох відсотків не більше. У нас половині похєр, або какая разніца, решта за пачку гречки проголосують, а потім виють що все не так. Або кажуть , що ми не на що не впдиваємо

 16. Підписуюсь під кожним словом дописувача “гість”.Важко додати ще щось.

  1. Ага, а людина це не людина, – то або чоловік, або жінка… І Боже упасі – не фізична особа, а особа чоловіча або жіноча.)))
   Звісно це все жарти – не докулупуйтесь до мене, дуже вас прошу.

 17. Багато хто надіється, що в Ковелі бойових дій не буде, а значить, можна спробувати відпетляти, поки інші воюють.

 18. Стаття, гімно. Не аргументовано, висвітлено з однієї сторони. Та сама пропаганда та введення в оману читачів.Для стада,одним словом.

 19. так чого всі такі розумні…і чим ви займаєтесь по життю що так яро не хочете іти в армію? я впевнений тут 82% з тих хто написав цей кал працюють нелегалами…а отже яку користь ви робите для оточуючих та свого суспільства? знаю у вас кадика немає відповіді такої дати.

  1. Нелегалами працюють дуже багато в нашій країні,взяти тільки бюті сфери, і тут думка двояка
   По перше куди ідуть податки якщо працювати легально? По друге в нас може лише продавчиня в магазині платити 2000 тис податків з середньої зп , а с*ка військоми , митники , депутати , діти депутатів відкривати бізнеси і купувати нерухомість за крадені гроші і їм за це нічого не буде !!! Або ситуація Ягодин якась коза каже « а чого це вони женуть автівки під 0 і мають зароблять ? Так і в мене такса 50€ , хм розумінні такі , хочеш загнати бистро авто і пройти митницю без проблем , плати ! Чи Мрео наше де талончик коштував 100$ і всі платили , як лохі !!! А блять подзвонити на гарячу лінію чи подзвонити в поліцію скласти акт вимагання коштів , ніхто не хоче вірно?
   Розумієте ? Коли люди будуть свідомі ? Коли

 20. чого наріків відмазують?вони ж здорові тільки притворяються.красти можуть то можуть гарно розвідку вести щоб не попастися в них дуже сильний інстинкт до самозбереження.

 21. Почитаєш коментарі, і напрошується висновок, що люди думають, що на війні захищають представників влади, а не незалежність та територіальну цілісність своєї Батьківщини.
  Самі ж ту зелену нечисть вибрали, а тепер поохуївали, як корупція стала більша, ніж будь-коли раніше. І всіх все влаштовує, ніхто ж не скаржиться?! Але проблема у тому, що людям похєр, чи будуть їхні діти жити у вільній, незалежній Україні – аби дупа в теплі і кусок хліба на столі. Ще досі дивляться російське лайно на ютубчіку та слухають москальські пісні, бо нема національної свідомості. А звідки їй взятись, якщо стільки років велась антиукраїнська пропаганда?

  1. Хто заради хліба відмовляється від свободи, втрачає і свободу, в хліб…бидло того не розуміє

  2. Шановний ви повністю праві, але можна воювати тоді коли ти бачиш, що щось змінюється, коли винних за здачу півдня карають, за оманські договорняки з кацапами. А то так виходить одні воюють гинуть, другі крадуть, треті брешуть, а четвертим ще досі порохоботи винні

   1. “Не піду воювати, бо порошенки і зеленські погані і в країні бардак”-це типова відмазка, за якою ховається типове боягузливе очкО

  3. Пес дюк ви праві на всі сто відсотків, до ваших слів не має навіть що добавити. Прикро те що ті хто вибрав цю зелену падаль, не роблять висновків, їм ще й досі порохоботи винні

  4. Пес дюк до ваших слів не має, що добавити, ви праві на всі сто відсотків. Найгірше те, що ті хто обрав зелену шоблу висновків не роблять. Їм ще досі винні порохоботи. Просто гинуть найкращі, щоб потім тупі окуні всерівно обрали янелоха. Таке враження що через свою тупість ми ходимо по колу

 22. українці ждуть, щоб за них з москалями НАТО воювало, там всякі німці з іспанцями, а ми тим часом на заробітки))

  1. А чому ви так кажете. Україна відала 3 арсенал ядерної зброї. Ви чули 3.!!!. А коли садам хусейн напав на кувейт. Ви то памятаєте ?? Що тоді було. Розх.ярили ірак як хотіли. То чому тим натовцям не приїхати до нас трошки. Чому непомбити московію як по багдаду не визволити кремль . І москалі свого путрєра самі б і повішали як і в іраку. Бо якшо везти його в Гаагу та тримати то забагато чесьті.

   1. Тому що Україну в НАТО під час війни не приймуть і крапка. Чого можемо добитись від Заходу, так це озброєння. А воювати за нас зараз НАТО не буде.

   2. Не бомбять рашку, як багдад саме тому, що в них яо.
    І москалі не здатні щось зробити, чекатимуть на чергового царя.

 23. Та не треба бігати по місту й розпитувати повістки. Є прості рішення:
  Міськвиконком – все рівно толку від них ніякого
  Прокуратура, митниця податкова так само толку не має
  У суботу приїдьте навпроти локомотива в дом молебенниц там цілий полк зібрати можна але їм віра не дозволяє судитнавіть від відповідальності заільняють

 24. А чому в міській раді не роздають повісток, там вистачає захистників, покажіть приклад простим людям ,як потрібно воювати

 25. Скажу особисто від себе відповідаючи власною головою за кожне сказане тут слово. Вони просто покидьки. Уже рік добиваюсь, щоб мені видали військовий квиток із рішенням ВЛК, що визнав мене непридатним до кожної служби і виключив із військового обліку і глухо як в танку. Уже скаржився в письмовій формі у Волинській ТЦК та СП на безпредел “керівника” ковельського квазі тук та сп Нестеренко та його замісника Прищенка. Звертався в МОУ, але усім байдуже. До того ж вони не ТЦК та СП взагалі, а Військомат. А точніше якась невстановлена озброєна група. Ось джерело:
  https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/09809631/
  А написати у статті, що хоч можна. Я те ж бувший фронтовик. Ну, і що із цього!? Я ж цим не прикривають і не збиткуюсь над іншими.

  1. Шановний, не пишіть такого бо вас припишуть до порохоботів)))). Низький вам уклін за службу.

    1. Те що порох гнида ніхто не заперечує, але що не кажіть при владі прямої агентури не було

    2. І при пороху, держ .служби такі як контр. розвідка працювали не погано, підірвали гіві, моторолу, Захарченка. А при бубі асфальт катали, і займалися великим крадівництвом.
     Коли буба поставив тарана головою мін.оборони за три роки були завалені всі держ закупівлю на армію. Чи це теж порох винен?

 26. І громади в нас не так зареєстровані, і ТЦК, і Україна не держава, а корпорація, але якщо якісь виплати з бюджету, то ніхто не відмовляється

 27. Всі правильні якщо вас почитати, але чомусь всі прикривають свої дописи.П.І.” анонім”, чому не прийти до влади і не сказати ним які вони патріоти??? Коли підуть боронити державу вони та їхні діти??? Патріотизм чинуш заключається в тому, щоб при панахиді перед міською радою покласти руку на серце коли чуємо гімн України.ФАРИСЕЇ…

 28. Плукололи,голубарикі, гетьман та інші пристосуванці одягли військову форму не для того щоб бути в числі захисників,а щоб перед виборами в груди себе бити мол подивіться які ми патріоти,ми достойні представляти вас у парламенті і багато з нас віддасть за них свій голос.Думайте люди головою……..Ла

 29. Один на одного прете,а всі хочуть Перемоги,так не буде,бо перш за все треба розібратись в собі.Перемога сама не прийде.Жаль тільки тих хто загинув і у полоні,бо ті,що ухиляються навіть і на похорони Героїв не ходять,та й підтримки від них ніякої.

 30. Путін Гундяев та неканонічний московський бог по йменню Сатана здохнуть в один день

 31. Патріарх Кирило заявив, що УПЦ МП належить до Російської православної церкви

 32. А хто скаже, що за групи в ТГ про “паки” на вулицi?. Менi треба !!!

 33. Я ухиляюсь, ухилявся, i буду ухилятись вiд “могилiзацii”. Руськiй танк до Ковеля не прийде!!! Скорiш польськiй. У мене докази присутнi!!!

 34. Страшно думати, що буде, коли воїни закінчаться і залишаться одні боягузи-ухилянти…це буде кінець держави Україна…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X