Яких вчителів шукають на роботу в Ковелі

10.02.2021 13:32

Наразі у волинських навчальних закладах шукають педагогів у Луцьку, Ковельському та Локачинському районах.

Про актуальні вакансії в області Інформаційному агентству «ВолиньPost» розповіли у Волинському обласному центрі зайнятості.

Найбільша кількість вакансій є у Ковелі. Зокрема, шукають вчителя-логопеда, який буде виявляти та обстежувати дітей з вадами мовлення. Він повинен буде використовувати ефективні форми і засоби для активації мовлення, фонематичного сприймання, попереджати порушення письма та читання, проводити заняття для усунення вад мовлення. Також логопед коректуватиме навчальну діяльність дітей з особливими потребами. Обіцяють заробітну плату 8 тисяч гривень. За деталями – (03352) 5-03-16 (Інна Олександрівна).

Також у Ковелі шукають вчителя-дефектолога на зарплату 8 тисяч гривень. Його обов’язки – коректувати навчальну діяльність дітей з особливими потребами. Якщо вас зацікавила ця вакансія, звертайтесь за номером (03352) 5-03-16 (Інна Олександрівна).

Шукають і вчителя історії до одної зі шкіл Ковеля. Там педагогу пропонують зарплатню 8 тисяч гривень. Навантаження: 8 годин на місяць (0,5 ставки). Потрібно навчати та виховувати учнів з урахуванням специфіки предмета, проводити уроки згідно з розкладом, забезпечувати належний порядок та дисципліну. (03352) 5-03-16 (Інна Олександрівна).

У Ковель також потрібен вчитель інформатики. Зарплата – 8 тисяч гривень. Навантаження: 18 годин на місяць (1 ставка). Обов’язки: навчати та виховувати учнів з урахуванням специфіки предмета, проводити уроки згідно з розкладом, забезпечувати належний порядок та дисципліну. (03352) 5-03-16 (Інна Олександрівна).

На зарплату 8 500 тисяч гривень шукають вчителя-дефектолога у село Дубове Ковельського району. Спеціаліст буде оцінювати навчальну діяльність дитини та проводити корекційно-розвиткові заняття для дітей різних вікових груп. навчати та виховувати учнів з урахуванням специпіки предмета, проводити уроки згідно з розкладом, забезпечувати належний порядок та дисципліну. (03352) 5-03-16 (Інна Олександрівна).

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.