Юна ковельська художниця Діана Оніщук – переможець Всеукраїнського конкурсу

20.04.2023 о 13:34 · 2 хв читання

Чимало нагород за свою творчу працю отримують вихованці Ковельської художньої школи імені Андроника Лазарчука в різних місцевих та обласних змаганнях дитячого малюнку.

Особливо цінними і радісними для них є відзнаки за призові місця у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченому Шевченківським дням, – повідомляє Ковельська міська рада.

Щороку традиційно учні дитячої художньої школи беруть участь в цьому мистецькому протистоянні. Щоразу роботи ковельчан отримують високу оцінку компетентного журі.

Цьогоріч навчальний заклад також має неабиякі здобутки. У своїх вікових категоріях Дарина Шнайдер виборола 1 місце, Вікторія Лазарчук та Оксана Панасюк зайняли 2 місце, а Кіра Борисюк та Суламіта Дорошук – 3.

А от художниця Діана Оніщук стала не тільки переможницею обласного етапу, але і здобула титул чемпіона у фінальному всеукраїнському етапі конкурсу!

Директорка художньої школи Олена Цьомик дякує своїм викладачкам – Людмилі Дятел, Іванні В’юн, Оксані Луцик за високий рівень підготовки учасників конкурсу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X