Юних ковельчан відзначили за перемоги на змаганнях з радіозв’язку

29.12.2020 о 11:53 · 2 хв читання

У Ковельській міській станції юних техніків відбулось нагородження вихованців гуртка «Оператори колективної радіостанції» – переможців і призерів обласних та Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на коротких хвилях.

Про це повідомляє директор Ковельської станції юних техніків Володимир Токарець.

За його словами, упродовж року учні брали у них участь і щоразу поверталися з гарними результатами. У підсумку команда Ковельської СЮТ – серед кращих в Україні.

Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджені:

  • Марк Каштелян, оператор радіостанції USP-464 за зайняте І місце;
  • Артем Александрук, Арсеній Барнич, Микола Винокуров та Дмитро Удуд (команда колективної радіостанції UR4PWL) за ІІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях, приурочених Дню захисника України на призи Музею військ зв’язку Збройних сил України;
  • Ольга Ковалюк, Ірина Давидюк та Вікторія Винокурова (команда колективної радіостанції UR4PWL) за ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Осінній міні-тест юних техніків»;
  • Анастасія Петрук, Марія Зіньчук та Ірина Давидюк (команда колективної радіостанції UR4PWL) за ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Зимовий міні-тест юних техніків»;
  • Марк Каштелян, оператор радіостанції USP-464 за ІІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Кубок аматорської служби радіозв’язку».

Керівник гуртка Микола Пашкевич отримав Подяку Українського державного центру позашкільної освіти за підготовку вихованців до Всеукраїнських змагань.

Микола Олександрович впродовж багатьох років очолював Спілку радіоаматорів Волинської області. Він – відомий і шанований на Волині та в Україні. Нещодавно педагог отримав Диплом Міжнародної спілки радіоаматорів.

Вітаємо нашого колегу з такою високою відзнакою і бажаємо йому та його учням нових злетів та перемог!

– пише Володимир Токарець

Фото Ковельської станції юних техніків


Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X