За крадіжку з подвір’я пенсіонера ковельчанин відбувся умовним терміном

18.04.2021 11:11

Про інцидент, який трапився у грудні 2020 року, йдеться у недавньому вироку Ковельського міськрайонного суду.

Близько 4 години ранку в Ковелі невідомий проник на подвір’я 68-річного чоловіка. Звідти викрав два металеві диски до коліс вантажівки та двигун до трактора «Т-40» загальною вартістю 1497,60 грн.

Коли власник помітив відсутність речей, то звернувся до правоохоронців. За кілька днів поліцейські встановили особу крадія – ним виявився 32-річний непрацевлаштований ковельчанин з вищою освітою, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

У судовому засіданні чоловік визнав свою провину. Сказав, що після викрадення двигун здав на металобрухт, а гроші витратив на власні потреби. Однак, він вже відшкодував пенсіонеру завдану шкоду.

Врахувавши усі обставини, суддя Петро Бойчук призначив йому 3 роки 3 місяці позбавлення волі, замінивши на 2 роки умовно.

Фото Ковельського відділу поліції

Поділитися:

Коментарі

  1. тут немає нічого дивного. А ось чому начальниця ЖЕКу 2 яка вкрала тільки по офіційним даним мільйон( а по словам працівників не менше 5 мільйонів) ще й досі на свободі і займає ту ж саму посаду і далі краде, ще й досі на свободі? і все робиться для того щоб суд не відбувся. а потім за строком давності вкрадене спишуть а памідорисі ще й премію дадуть. От така у нас судова система

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *