За побиття та пограбування у Ковелі учасника АТО злочинець постав перед судом

04.06.2020 о 12:28 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Напад на АТОвця стався 30 листопада 2019 року в Ковелі близько шостої години вечора.

Біля будинку №72 на вулиці Незалежності до колишнього військового підійшов невідомий чоловік, який з метою «розжитися» чимось коштовним завдав йому декілька ударів кулаком в обличчя. Коли потерпілий впав на землю, нападник витягнув з внутрішньої кишені його куртки посвідчення учасника бойових дій (АТО), банківську картку та смартфон, вартістю 1750 гривень.

Потім грабіжник попрямував до банкомату, де зняв з викраденої картки майже півтори тисячі гривень. Код до картки тут же на місці підказала спільниця, яка незадовго до пограбування бачила, як учасник АТО знімав з рахунку готівку, щоб її пригостити. Жінка запам’ятала цифри, які потім повідомила грабіжнику. Останній поділився з нею викраденими грошима – віддав 700 гривень.

За фактом пограбування поліція відкрила кримінальне провадження №12019030110002224.

Допитані в судовому засіданні обвинувачувані повністю визнали свою провину в інкримінованому злочині, просили суд врахувати факт примирення з потерпілим, добровільне відшкодування завданих збитків, хотіли покарання, яке не пов’язане з позбавленням волі. Не карати суворо цю злодійську парочку просив і сам потерпілий.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила вирок: призначила грабіжнику, який є уродженцем Києва і раніше не був судимий, покарання у вигляді 4 років позбавлення волі умовно, а його спільниці, яка виховує неповнолітню дитину і теж вперше притягується до кримінальної відповідальності, – позбавлення волі умовно строком на один рік.

Для обох встановлено випробовуваний однорічний термін.

Також засуджений чоловік має сплатити в дохід держави процесуальні витрати за проведення судової експертизи в розмірі 785,05 грн.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X