Загинула в ДТП новообрана депутат Ковельської районної ради

23.11.2020 15:01
Фото: «Під прицілом»

Як вже повідомляли мас-медіа, 21 листопада о 07:48 на міжнародній трасі М-19 Ковель − Доманово поблизу села Замшани зіткнулися автомобілі «Kia Sportage» та «Skoda Octavia».

Внаслідок ДТП в першому авто загинули водій Анатолій Наход, 1973 року народження та пасажирка, Валентина Краглик 1950 р. н., жителі смт Ратне, пише сьогодні «Під прицілом». Іншого водія госпіталізували з важкими травмами.

Як повідомляє Ратнівська районна рада, Валентина Краглик є новообраним депутатом Ковельської районної ради (балотувалася від Аграрної партії України, – ред.).

З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради Краглик Валентина Тарасівна.

Все її життя і трудова біографія були пов’язані з Ратнівщиною та людьми Ратнівщини. Працюючи на різних посадах, Валентина Тарасівна вирізнялась надзвичайною відповідальністю, порядністю, принциповістю та вимогливістю до себе та оточуючих і, водночас, − людяністю та небайдужістю до проблем і щоденних справ земляків.

Глибоко сумуємо та розділяємо всім серцем біль і смуток втрати. Світла пам’ять про неї залишиться у серцях ратнівчан

− йдеться на сайті Ратнівської районної ради
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.