Затриманий білоруський прикордонник хотів приєднатися до Сил оборони України

13.07.2022 12:03

Нещодавно прикордонний наряд одного з підрозділів Волинського прикордонного загону затримав чоловіка без документів. Він незаконно перетнув кордон України пробираючись із білорусі.

Про це «Ковель media» сьогодні, 13 липня, проінформувала пресслужба Волинського прикордонного загону.

Затриманий повідомив, що є білоруським прикордонником та проходить службу у Брестській прикордонній групі. Він зауважив, що на порушення зважився, щоб доєднатися до Сил оборони України у війні проти російського агресора.

Чоловік також розповів, що мав однодумців стосовно необхідності протистояти росії. З одним із них білоруський прикордонник й вирушив в Україну, але дорогою до кордону їх виявили та зі стрільбою переслідували, тож перетнути державну межу зміг лише він один.

Наразі проводиться перевірка озвученої затриманим інформації, після чого буде прийматися рішення щодо його подальшої долі.

Фото пресслужби Волинського прикордонного загону

Публікація за темою: У Ковельському районі затримали білоруського прикордонника

Поділитися:

Коментарі

  1. Хотілося б вірити що хоче воювати на українській стороні ,а що як він засланий козачок.

  2. Рашисти, також не знали що вони знаходяться на території України в перші дні війни всі говорили таке. Звичайно що це диверсант.

  3. Рашисти, також не знали що вони знаходяться на території України в перші дні війни всі говорили таке. Звичайно що це диверсант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.