Жителька Ковельщини нагадала депутату про його обіцянку

16.12.2020 16:57

Мешканка села Колодниця Ковельського району Людмила Тищук опублікувала у соціальній мережі критичний допис – своєрідне звернення до депутата Волинської обласної ради Віктора Козака від провладної на Волині політичної партії «За майбутнє».

Мова йде про два кілометри розбитої дороги від села до Ковеля, про учнів, які щодня пішки долають три кілометри від своїх домівок у селі до школи у місті. Діти йдуть і в сніг, і в дощ через пустир. Декому доводиться йти у вечірній час, коли темно.

Схоже на те, що представникам влади до проблем селян немає ніякого діла. Чиновники все обіцяють. Хоча село Колодниця знаходиться біля Ковеля – якихось два кілометри, але дорожнє покриття так і не можуть зробити.

Відомо, що Віктор Козак є фінансовим директором ТОВ «Ідея», яке за бюджетні кошти займається ремонтом доріг.

«Село Колодниця… Всього якихось 2 км від Ковеля… Всього-на-всього два нещасних кілометри, але страждаємо без ремонту із часів заснування цієї дороги.

Власть імущі згадують про нас тільки тоді, коли їм треба щось вкрасти на території села. Це і ліс, і незаконний кар’єр, і земельні ділянки і т д.

Доки ще селяни будуть страждати від афер? По оцьому бездоріжжю і далі ходять зі школи (садочка) із Ковеля школярі та дошкільнята, старенькі не мають змоги доїхати до аптеки чи лікарні, бо сполучення із Ковелем майже відсутнє.

Хочеться запитати колишнього голову РДА, а теперішнього депутата області В. Козака, коли він виконає, нарешті, обіцянку, адже у селі йому виділили чималий шмат землі взамін на обіцянку зробити капітальний ремонт дороги? Коли, нарешті, хтось зверне увагу на наших школярів, які обмерзають ідучи у дощ і сніг 3 кілометри по пустирю(!!!) зі школи і плюс до того, навчання проводиться тепер у дві зміни і дітям доводиться іти зі школи після 20 -ї години!!!

– пише Людмила Тищук

Дописувачка також показала фото розбитої дороги з Колодниці до Ковеля.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.