Знову обшуки у Ковелі: вилучили спирт та цигарки на 750 тис. грн

05.07.2021 14:41

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками СБУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрито місця незаконного зберігання та реалізації фальсифікованих тютюнових виробів у місті Ковель.

Відтак, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України, у Ковелі проведено ряд санкціонованих обшуків, – повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби.

В ході проведення заходів вилучено з незаконного обігу близько 15 тисяч пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та понад 100 літрів спирту.

Крім того, слід зауважити, що під час проведення обшуків було вилучено значну суму грошових коштів, отриманих від незаконної діяльності та чорнові записи щодо обсягів незаконної реалізації фальсифікату.

За результатами проведення процесуальних дій з незаконного обігу вилучено фальсифіковану підакцизну продукцію орієнтовною вартістю 750 тис. грн.

На даний час у зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Фото ДФС у Волинській області

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.