38-річний мешканець Ковельської громади спалив понад 14 гектарів лісу

22.07.2022 10:44
Фото ілюстративне

За процесуального керівництва Ковельської окружної прокуратури 38-річному жителю села Тойкут Ковельської міської територіальної громади повідомлено про підозру у знищенні лісових масивів вогнем, що спричинило тяжкі наслідки.

Слідство вважає, що чоловік підпалив гілля та суху траву в урочищі «Панське», яке межує з лісовим масивом Зарічанського лісництва Ковельського спеціалізованого лісогосподарського приватного акціонерного товариства «Тур», – повідомляє сьогодні, 22 липня, пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Вогонь розповсюдився на лісовий масив, захопивши площу понад 14 га.

Діями чоловіка заподіяно матеріальні збитки на суму понад 610 тисяч гривень.

Зауважимо, що санкцією ч. 2 ст. 245 КК України за знищення лісових масивів, зелених насаджень навколо населеного пункту, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності, її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем, що спричинило тяжкі наслідки, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Поділитися:

Коментарі

    1. Таки да, максимум гектар згорів, написали 14… як вони вже зає… ті крадуни

  1. спочатку виріжуть ліс , а потім типу палять, і є ж козли які беруть на себе все ! як же дістало , в Тойкуті пилорама на пилорамі, то цього геть ніхто не бачить

  2. А чому мовчать..бо кому належить пилорама,,ще й на кладовищi..але людям все рiвно..бо це кладовище евреiв.Але Бог не прощае такi справи..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.